Al Pacino, gönlünü 53 yaş genç yapımcıya kaptırdı!

Al Pacino'nun, 28 yaşındaki Kuveyt asıllı Amerikalı Noor Alfallah ile aşk yaşadığı ileri sürüldü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beyazperdedeki uzun kariyeri boyunca birçok karaktere hayat veren Al Pacino, son günlerde özel hayatıyla gündemde. Bunun nedeni de yeni sevgilisi olduğu iddia edilen genç kadın. Page Six’in haberine göre 81 yaşındaki Pacino, kendisinden 53 yaş daha genç, 28 yaşındaki Kuveyt asıllı Amerikalı Noor Alfallah ile flört ediyor.

Al Pacino ile Noor Alfallah, bu hafta içinde ressam Julian Schnabel sergisinin açılışından sonra bir grup arkadaşlarıyla gittikleri yemekte bu fotoğrafı çektirdi. Grupla birlikte olan Jason Momoa’nın sosyal medyadan paylaştığı bu karede Al Pacino ile Noor Alfallah yan yana samimi bir şekilde cep telefonu kamerasına poz veriyor.

Al Pacino’nun flört ettiği Noor Alfallah, gösteri dünyasına da bu dünyanın mensuplarını yakından takip edenlere de tanıdık gelecek bir isim. Genç kadın daha önce 78 yaşındaki müzisyen Mick Jagger, 60 yaşındaki milyarder yatırımcı Nicolas Berggruen flört etmişti.

91 yaşındaki oyuncu ve yönetmen Clint Eastwood ile romantik ilişki yaşadığı da ileri sürülen Noor Alfallah bunu ise yalanlamıştı. Genç kadın Eastwood’un bir aile dostları olduğunu savunmuştu.

PANDEMİ SIRASINDA FLÖRT ETMEYE BAŞLADILAR

Al Pacino ve Noor Alfallah’a yakın kaynaklara göre ikili, pandemi sırasında flört etmeye başladı. Yine aynı kaynaklara göre Pacino ile Alfallah’ın ilişkilerinde de işler yolunda gidiyor. Genç kadının ünlü ve zengin insanlarla romantik ilişki yaşamasıyla ilgili eleştiriler hakkında da yine söz konusu kaynak “Noor kendisi de varlıklı bir aileden geliyor” diye konuştu.

Noor Alfallah ile Al Pacino, iddialara göre 2020 yılından bu yana romantik bir ilişki yaşıyorlar. Page Six’in haberinde Al Pacino’nun, İsrailli oyuncu Meital Dohan ile yaşadığı ilişkiyi bitirdikten sonra Alfallah ile birlikte olmaya başladığı ayrıntısı da yer alıyor. Pacino’nun eski sevgilisi olan 42 yaşındaki Dohan, bir İsrail dergisine verdiği demeçte 28 yaşındaki Alfallah’ın Al Pacino ile birlikte olmasına şaşırdığını ifade etti. Dohan “Al Pacino bile olsa, bu kadar yaşlı bir adamla birlikte olmak zor” diye konuştu. Meital Dohan, Al Pacino ile kavgalı ayrıldıklarını ama yine de ona saygı duyduğunu sözlerine ekledi.

Al Pacino, çeşitli birlikteliklerinden üç tane çocuk sahibi oldu. Oyuncunun, Beverly D’Angelo ile ilişkisinden 21 yaşında Olivia ve Anton James adında ikizleri bulunuyor. Jan Tarrant ile birlikteliğinden de 32 yaşında Julie adında bir kızı var.

 

 

HABER: CNN TÜRK

Al Pacino, gönlünü 53 yaş genç yapımcıya kaptırdı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!