Bomba iddia! Şeyma Subaşı boşanmayı Burak Ateş ile orada kutluyor

Şeyma Subaşı 3 gün 3 gece yaptığı düğünden neredeyse 5 ay sonra Meedo ile tek celsede boşandı. İddialara göre Subaşı, 15 kişilik nikahında da olan Burak Ateş ile aşk yaşamaya başladı. Yeni iddiaya göre ise Şeyma Subaşı boşanmasını yeni aşkının kiraladığı özel uçakla gittiği Ibiza'da kutluyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şeyma Subaşı ile Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi’nin evliliği oldukça kısa sürdü. Acun Ilıcalı’nın eski karısı şiddet iddiaları gölgesinde tek celsede boşandı.

Boşanır boşanmaz Paris’e giden ve partiden partiye koşan Şeyma Subaşı hakkında hemen aşk iddiası da gündeme gelmişti. İddialara göre; adının aşk dedikodusuna karıştığı Burak Ateş de, arkasından soluğu Paris’te almıştı.

BURAK ATEŞ İDDİASI GÜNDEMDE 

heka reklam heka

Sabah’tan Bülent Cankurt yazısında yeni bir iddiada bulundu. Yazıda şu ifadelere yer verildi: “Şeyma, Paris’te dört gün süren boşanma kutlamalarına devam etmek için önceki akşam İbiza’ya uçtu. Asıl bomba şimdi geliyor! Şeyma’nın İbiza’ya, Burak Ateş’in kiraladığı özel uçakla gittiğini öğrendim. Tabii yanında Burak Ateş de varmış. Yani Şeyma, beş ay önce Meedo ile balayı yaptığı İbiza’da şimdi, boşanmadan önce aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Burak Ateş ile boşanmasını kutluyor!”

Bomba iddia! Şeyma Subaşı boşanmayı Burak Ateş ile orada kutluyor
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!