Canlı yayında ağızları açık bırakan olay: Çocuk başkasından çıktı, üstelik kısırmış

Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde programında bir skandal olay daha izleyici ile buluştu. Çocuğunun kendisinden olmadığından şüphelenen İsmail Köklükaya'nın babalık DNA raporu açıklandı. Söz konusu çocuk İsmail Köklükaya'dan çıkmadığı gibi talihsiz adam canlı yayında kısır olduğunu öğrendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gündüz kuşağı programlarından  Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde’de İsmail Köklükaya isimli şahsa yapılan DNA testinde çocuğunun kendisinden olmadı ortaya çıktı. Okunan raporda  Köklükaya’nın kısır oldu ve çocuğunun olma ihtimalinin “çok zor” olduğu yazıyordu.

Star TV ekranlarında yayınlanan Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde programında, İsmail Köklükaya isimli şahıs, çocuğunun kendisinden olmadığı söyleyerek programa başvurdu.

Anne iddiayı reddetti: Dişlerine, saçına varana kadar hepsi İsmail’e benziyor

Anne Cansu Köklükaya ise çocuğun eşinden olduğunu belirterek, “Bu çocuk başkasından olsa ben gelip demem kalp pilimi vereyim diye. Ben sizin başınızı hiçbir zaman yere düşürecek bir şey yapmadım. Dişlerine, saçına varana kadar hepsi İsmail’e benziyor.” dedi. Cansu Köklükaya’nın babası da konuya dahil olarak çocuğun İsmail Köklükaya’dan olduğunu, başkasından olamayacağını söyledi.

Çocuk İsmail’in değil başkasındanmış

Karşılıklı açıklamaların ardından Serap Paköz’ün açıkladığı DNA testi sonucundan herkesi şoke eden bir sonuç çıktı. Yapılan DNA testinde çocuğun İsmail Köklükaya’dan olmadığı ortaya çıktı. Yine DNA testine göre; Köklükaya’nın kısır çıktığı ve çocuğunun olma ihtimalinin ‘çok zor’ gerçekleşebileceği ifade edildi.

İsyan etti

Sunucu Paköz’ün okuduğu DNA testi sonucunun ardından İsmail Köklükaya, “Allah kahretsin be” diyerek tepki gösterdi. Cansu Köklükaya ise karşılık vererek “Allah seni kahretsin” dedi.

“Sonucuna inanmıyorum”

Paköz’ün ardından konuşmaya devam eden genç kadın, DNA testinin sonucuna inanmadığını söyledi. Çocuğun kendisinden olmadığını öğrenen İsmail Köklükaya, aldığı haber karşısında adeta yıkıldı.

Canlı yayında ağızları açık bırakan olay: Çocuk başkasından çıktı, üstelik kısırmış

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!