Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın görüntüleri davalık olmuştu! Mahkeme karar verdi

Cem Yılmaz, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile Bodrum’daki evinin bahçesinde çekilen fotoğraflarla ilgili “Özel hayatım ihlal edildi” diyerek dava açmıştı. Jandarma, Yılmaz'ın Bodrum'daki evinde incelemeler yaptı. Mahkeme kararını verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın olay havuz görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Cem Yılmaz, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile havuzda çekilmiş fotoğrafları için savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Paparazziliğin sınırlarını yeniden çizen karar!

Cem Yılmaz, eski aşkı Serenay Sarıkaya ile Bodrum’daki evinin bahçesinde çekilen fotoğraflar nedeniyle “Özel hayatım ihlal edildi” demişti. Jandarma ekiplerince Cem Yılmaz’ın Bodrum’daki evinde incelemeler yapıldı. Mahkeme kararını verdi.

‘İÇERİYİ GÖZETLEDİLER’ ŞİKAYETİ

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, magazin muhabirleri ile ünlüler arasında yıllardır tartışma konusu olan “Özel hayat nerede başlar, nerede biter?” polemiğinde yeni gelişme! Cem Yılmaz, yazlığında eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile havuzdayken görüntülenmişti.

Komedyen, bahçesinin içini gözetleyen ve izinsiz görüntü alan gazeteciler hakkında suç duyurusunda bulundu.

JANDARMA İNCELEME YAPTI

Yılmaz, dilekçesinde evinin uzak, bahçesinin ise ağaçlarla kaplı olduğunu belirtip kendisini görüntüleyenlerin düzenek kurarak, objektifle özel hayatını görüntülediğini belirtmişti. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

Yürütülen soruşturma kapsamında jandarma ekiplerince Cem Yılmaz’ın Bodrum’daki evinde incelemeler yapıldı.

TAKİPSİZLİK KARARI ÇIKTI

Evin havuzunun etraftan çıplak gözle görülebilmesine imkan olduğuna dair rapor verildi. Savcılık, bu rapora dayanarak Yılmaz’ın özel hayatının ihlal edilmediği, evin mahrem alanına girilmediği ve her ne kadar bahçe konutun bir parçası olsa da içerinin çıplak gözle görülebildiğini, çekilen fotoğrafların suç teşkil etmediğini belirterek takipsizlik kararı verdi.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın görüntüleri davalık olmuştu! Mahkeme karar verdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!