Donald Trump: Kraliçe Elizabeth bana yalakalık yapardı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önümüzdeki ay yayımlanması beklenen kitabının tanıtımını yapan Trump, Kraliçe 2. Elizabeth, Prenses Diana, Richard Nixon ve Oprah Winfrey gibi isimlerin ‘kendisine yalakalık yaptığını’ ileri sürdü.
 

ABD’nin eski başkanı Donald Trump, aralarında liderlerin ve ünlülerin bulunduğu bir dizi isimle yaptığı yazışmaları kitaplaştırıyor. ‘Letters to Trump (Trump’a mektuplar)’ isimli kitapta, Kim Jong-un ve Ronald Reagan’ın da aralarında bulunduğu isimlerin Trump’a yazdığı yaklaşık 150 mektuba yer veriliyor.

‘HEPSİNİ TANIYORUM’

Önümüzdeki ay yayımlanması beklenen kitabının tanıtımını yapan Trump, ‘ırkçı ideolojileri yaymaklar’ suçlanan Breitbart News’a açıklamalarda bulundu. Kraliçe 2. Elizabeth, Prenses Diana, Richard Nixon, Oprah Winfrey gibi isimlerden bahseden Trump, “Hepsini tanıyorum ve hepsi bana yalakalık yapardı” dedi.

‘DÜNYANIN EN İLGİNÇ İNSANLARIYLA YAZIŞIYORDU’

Trump’ın olduğu Donald Trump Jr. ise, babasının ‘dünyanın en ilginç insanlarıyla yazıştığını’ ancak Cumhuriyetçi Parti’den aday olmasıyla beraber bunun değiştiğini söyledi. Oğul Trump, “Cumhuriyetçi olarak göreve geldiğinde ona olan hayranlıklarının bu kadar çabuk değişmesi inanılmaz bir durum” ifadelerini kullandı.

İMZALI KOPYANIN FİYATI 399 DOLAR

99 dolara satışa sunulması beklenen kitabın imzalı kopyalarının ise 399 dolara satılacağı kaydedildi.

Donald Trump: Kraliçe Elizabeth bana yalakalık yapardı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!