‘Fıs Fıs İsmail’ özür diledi: Kelimelerim maksadını aştı

Fıs Fıs İsmail’i karakteriyle tanınan Süleyman Yağcı, "Kadınlar tayt giymesin! Metroda, otobüste öpüşen birilerini görürsem uyarırım." sözleriyle büyük tepki çekmişti. Yağcı, gelen eleştirilerin ardından, "Kelimem maksadını aştı" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Çocuklar Duymasın” adlı dizide uzun yıllar canlandırdığı “Fıs Fıs İsmail” karakteriyle tanınan Süleyman Yağcı (57), geçtiğimiz hafta, “Kadınlar tayt giymesin! Gerçekten iğrenç!” ifadeleriyle gündeme gelmişti.

Daha sonra söylediklerinin arkasında olduğunu söyleyen Yağcı, ‘Otobüste sevişen birilerini görsem onları da uyarırım. Benim yanımda kimse böyle bir şey yapamaz. Yanağından öper, el ele yürür buna bir şey demem ama otobüste metroda sıkıştırıp öpüşürse buna müdahale ederim.” şeklinde konuşmuştu.

Açıklamalarıyla gündeme gelen Süleyman Yağcı büyük tepki çekmişti.

“KELİMELERİM MAKSADINI AŞTI!”

Gelen tepkiler üzerine Süleyman Yağcı, geri adım attı. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Yağcı, söylediklerinin maksadını aştığını itiraf ederek özür diledi.

Yağcı, “Kelimem maksadını aştı ve bunun için de kırdığım bütün kalplerden özür diliyorum. Niyetim kötü değil! Niyetim; kardeşçe, dostça, sevgi dolu bir hayat yaşamak.” dedi.

‘Fıs Fıs İsmail’ özür diledi: Kelimelerim maksadını aştı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!