Günde 10 litre su içen adama korkunç teşhis: Doktorlar bile şaşırdı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’de yaşayan 41 yaşındaki adamın olağandışı alışkanlığı tıp dünyasını şaşkına çevirdi.
Tıp dünyası İngiltere’nin Cornwall bölgesinde yaşayan 41 yaşındaki Jonathan Plummer’ı konuşuyor… Sıradan bir insanın tüketeceği sudan 5 kat fazla su içen ve günde ortalama 10 litre su içen Plummer, durumunu öğrenmek için doktorlara gitti. Doktorlar başta adamın çok su içmesinin sebebi olarak şeker hastalığını gösterdi.

Fakat kapsamlı tahlil ve röntgen sonuçlarını görmek isteyen doktorlar, gelen sonuçlar ile şaşkına döndü… Doktorlar adamın sürekli susamasının sebebinin beynindeki bir tümör olduğunu fark etti.

Bir bezelye tanesiyle aynı boyutlardaki tümörün hipofiz bezine baskı yaptığı tespit edildi. Bu bölgenin susuzlukla bağlantılı olduğunu açıklayan uzmanlar adamı ameliyata aldı. Radyoterapi ve kemoterapi süreci başlayan adam 30 seans sonrasında sağlığına kavuştu.

İngiliz medyasına konuşan Plummer, “Sürekli susuyordum ve bu hissiyat geçmiyordu. Ayrıca çok halsiz hissettiğim zamanlar da olmuştu” dedi. Tedavi sonrasında kilo veren adam, “Hastalığımdan önce çok aktiftim ve spor yapıyordum. Fakat kilo almaya başlayınca bunların hepsi geride kalmıştı” dedi. Plummer şu an spora tekrar geri döndüğünü söyledi.

heka reklam heka

Günde 10 litre su içen adama korkunç teşhis: Doktorlar bile şaşırdı
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!