Güven Hastanesi’nden Londra çıkarması…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en eski özel hastaneleri arasında yer alan Güven Hastanesi, beslenme uzmanı Fadime Derin ve sağlık turizminde öncü firma Edwin Holiday’s iş birliği içerisinde organize edilen iki farklı etkinlikle Londralılar ile bir araya geldi.

 

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1975 yılında kurulan Özel Güven Hastanesi, bugün sadece Türkiye’de değil dünya çapında ilgi gören bir hastane konumuna geldi. Güven hastanesi bu doğrultuda başta Avrupa olmak üzere çeşitli ülkelerde seminerler düzenleyip hem uzman hekimleri ile hastaları buluşturuyor hem de sağlık hizmetlerini yurtdışında da tanıtıyor. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde Londra’da bir dizi etkinlik düzenleyen Güven Hastanesi, İngiltere’de de büyük ilgi gördü.

İki gün süren etkinliklerin ilkinde Türkiye’nin en ünlü doktorlarından Prof.Dr. Nafiye Yılmaz ve Prof.Dr. Berkant Özpolat, Londra’da önemli bir kariyere sahip olan beslenme uzmanı Fadime Derin ile birlikte ‘İçten dışa sağlıklı yaşam’ başlıklı etkinlikte katılımcılara bilgi verdiler. Seçkin davetlilerin katıldığı etkinlikte olan beslenme uzmanı Fadime Derin’in sağlıklı besinleri de katılımcılara tanıtıldı.

Fadime Derin – Enfield Belediye Başkanı Suna Hurman 

Edwin Holiday’s ile birlikte organize edilin ikinci etkinlikte ise Prof.Dr. Nafiye Yılmaz ve Prof.Dr. Berkant Özpolat hastaların soruların cevapladı. Prof.Dr. Nafiye Yılmaz kadın doğum doktoru olarak özellikle Tüp bebek, kadın onkolojisi, kadın hastalıkları, fertilite gibi alanlarda bilgi aktarırken, Prof.Dr. Berkant Özpolat ise cerrahi kompleks işlemler, ameliyatlar ve genel hastalıklar ve tedavileri konusunda bilgi verdi.

Edwin Holiday’s toplantı salonundaki ikinci etkinliğe vatandaşların yanı sıra yerel siyasetçiler de katıldı.

Her iki etkinlikte de söz alan Güven Hastanesi İş Geliştirme Direktörü Tuğba Arız, 250’den fazla ödüllü doktoru ve 48 departmanıyla Güven Hastanesi’nin, sadece 2022 yılında 17 binden fazla uluslararası hastayı iyileştirdiğini belirtti.

Güven Hastanesi İş Geliştirme Direktörü Tuğba Arız
Londra Eğitim Müşaviri Dr. Mevlüt Ceylan – Prof.Dr. Nafiye Yılmaz – Dilek Livaneli –  Fadime Derin – Prof.Dr. Berkant Özpolat
Tuğba Arız –  Berkant Özpolat – Nafiye Yılmaz – Fadime Derin – Dilek Livaneli – Suna Hurman – Şazimet Palta İmre

Güven Hastanesi’nden Londra çıkarması…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!