İngiliz gazetesi: “Nusret’in müşterileri altın varak kaplı bifteği yemek için 1500 sterlin ödeyen 24 ayar salaklar”

İngiltere'nin önde gelen gazetelerinden The Sun, Londra'da Nusret'e giden İngilizler için ağır sözler sarf etti...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden The Sun, Londra’da Nusret’e giden İngilizler için ağır sözler sarf etti… Gazete “Nusret’in müşterileri altın varak kaplı bifteği yemek için 1500 sterlin ödeyen 24 ayar salaklar” diye nitelendirdi.

Hayley Richardson imzalı makalede “39,5 milyon Instagram takipçisi tarafından Salt Bae olarak bilinen 38 yaşındaki Nusret Gökçe, yenilebilir 24 ayar altın varağa sarılmış 850 sterlinlik biftekleri ve 100 sterlinlik burgerlerini İngilizlere satıyor” ifadesi kullanıldı.

Nusret’in müşterilerini,’ Instagram’da bununla övünebilmek ve bir biftek için “alışılmamış” fiyatlar ödemek için sıraya giren hevesli ünlüler’ diye nitelendiren Richardson, Nusret’te fahiş hesap ödeyen ünlüleri eleştirdi.

Nusret’in hikayesine de yer verilen makalede, ‘Fakir bir madencinin oğlu olarak, İstanbul yakınlarındaki bir banliyöde doğup büyüdü ve on yaşında okulu bırakıp 13 yaşında kasap çırağı olarak işe başladı. Ünlü bir şef olmayı hayal ederek, 2010 yılında İstanbul’da sekiz masa ve on çalışanla ilk Nusr-Et lokantasını açtı. Lezzetli yemekleri, yatırım yapmayı teklif eden Türk milyarder işadamı Ferit Şahenk’in dikkatini çekti ve Ortadoğu’da daha fazla yer açmasına yardımcı oldu” ifadeleri kullanıldı.

Gazete ayrıca Nusret’in bir Instagram fenomenine dönüşmesini ve başta Amerika olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerindeki servetinden de bahsederken aşk hayatının ise gizemli bir şekilde saklandığının da altını çizdi!..

İngiliz gazetesi: “Nusret’in müşterileri altın varak kaplı bifteği yemek için 1500 sterlin ödeyen 24 ayar salaklar”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!