İngiltere bu adamı konuşuyor! Eş bulmak için afiş bastırdı: Beni görücü usulü evlilikten kurtarın

İngiltere'de yaşayan Muhammed Malik, "Beni görücü usulü evlilikten kurtarın" diyerek evleneceği kadını bulmak için site kurup reklam panolarına ilan verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’de yaşayan Muhammed Malik, “Beni görücü usulü evlilikten kurtarın” diyerek evleneceği kadını bulmak için site kurup reklam panolarına ilan verdi. Ülke basınının gündemine oturan Malik, hayalindeki eşi bulmak için internet sayfası da kurdu.
Pakistan asıllı 29 yaşındaki Muhammed Malik, İngiltere’nin başkenti Londra ve Birmingham şehrinde yayınladığı ilanların üzerine gülümseyen bir fotoğrafının yanı sıra, “Beni görücü usulü evlilikten kurtarın” mesajını yerleştirdi.

Görücü usulü evlilik konseptine karşı olmadığını ancak evleneceği kişiyi önce bulmak için önce kendi başına çabalamak istediğini söyleyen Malik, bunun için internet sayfası da kurdu.

“findmalikawife.com” (Malik’e bir eş bul) sayfasında Malik, kendisini tanıtmak için genel bilgilerin yanı sıra, nasıl biriyle evlenmek istediğini ve neden bu afiş yoluna gittiğini anlatıyor.

İnternet sitesinin bir kısmında ise “Benim için doğru kişi olduğunu mu düşünüyorsun? Buraya yaz ve bana kendinden bahset” ifadelerine yer verilerek, Malik ile evlenme niyetinde olabilecek kadınların iletişim kurmasına imkan tanıyacak bir alan tanımlanıyor.

Sputnik Türkiye’de yer alan bilgiye göre; bir bankada çalışan Malik, reklam afişlerini billboardlara astığı Cumartesi gününden bu yana yüzlerce mesaj aldığını ve çok sayıda kadının ilanlara ilgi gösterdiğini belirtti. “Henüz bakacak vaktim olmadı. Bunun için zaman ayırmam gerekecek. Bu kısmı düşünememiştim” diyen Malik, daha önce kendisi için doğru kişiyi bulma amacıyla denediği metotlardan da bahsetti.

“EN KÖTÜ NE OLABİLİR?”

“Ben Pakistanlı bir Desi’yim. Dolayısıyla bu konuda ilk başvurmamız gerektiği söylenen yöntem, teyzelerin gücüdür” diyen Malik, bu yöntemin işe yaramadığını kaydetti.

Daha sonra çeşitli flört uygulamalarını deneyen, hatta birkaç buluşmaya giden Malik, bu deneyimlerin de kendisini “çok garip” hissettirdiğini söyledi. Nihayetinde bir arkadaşı, Malik’e tüm bunlar yerine kendisini doğrudan ‘pazarlamasını’ söyledi.

Malik’in bu fikre yanıtı ise şu oldu: “Neden olmasın? En kötü ne olabilir?”

14 Ocak tarihine kadar billboardlarda kalmaya devam edecek olan ilanlar konusunda ailesinden de destek alan Malik, yine de annesini ikna etmek için biraz çaba göstermek zorunda kaldığını itiraf etti.

Malik, kendisi için ideal partnerin herhangi bir etnisiteden olabileceğini ancak Müslüman olması gerektiğini de ekledi.

İngiltere bu adamı konuşuyor! Eş bulmak için afiş bastırdı: Beni görücü usulü evlilikten kurtarın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!