İngiltere flört uygulamasında tanıştığı kadına tecavüz eden adamı konuşuyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’de yaşanan iğrenç olay ada basınının gündemine oturdu. Bir flört uygulamasında tanıştığı kadına tecavüz ettiği tespit edilen adam hapse atıldı.

Highgate’de yaşayan 41 yaşındaki Ryan Mulhern, Cuma günü Snaresbrook Kraliyet Mahkemesi’nde yargılanan bir duruşmanın ardından tecavüz ve tecavüze teşebbüsten sekiz yıl dokuz ay hapis cezasına çarptırıldı.

Polis, Mart ayında Haringey’deki bir sokağa çağrıldı. Çağrı bir kadının tecavüze uğradığını iddiasıydı. Polis yaptığı açıklamada kurbanı ağlarken bulduklarını belirtti.

 

heka reklam heka

Fotoğraf / Met Police

25 yaşındaki kurban daha sonra memurlara Mulhern’in evine bir flört uygulaması aracılığıyla tanıştıktan sonra gittiğini söyledi. Kadın durması için yalvarmasına rağmen ona tecavüz etmeye başladığını söyledi.

Soruşturmayı yöneten Dedektif Sam Lockstone şunları söyledi: “Umarım verilen önemli ceza diğer tecavüz kurbanlarını öne çıkmaya teşvik eder ve bu durumda tecavüzden kurtulan kişiye bir kapatma ve adalet duygusu getirir.Bu soruşturma boyunca kurbanı böyle bir profesyonellikle desteklediği için ekibimle inanılmaz derecede gurur duyuyorum. Olaydan sonraki sadece üç ay içinde Mulhern’i tutuklamak, suçlamak ve hapse atılmak, ekiplerimizin bu korkunç suçlar için adaleti sağlama konusundaki kararlılığını ve bağlılığını gösteriyor.”

Şimdi İngiltere’de flört uygulamalarının güvenliği tartışılmaya başlandı. Uzmanlar, özellikle kadınları ilk buluşmada tanımadığı kişilerin evine gitmemeleri ve evlerine davet etmemeleri konusunda uyarıda bulundu.

İngiltere flört uygulamasında tanıştığı kadına tecavüz eden adamı konuşuyor
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!