İngiltere’de buzla kaplı göle düşen 3 çocuk hayatını kaybetti

İngiltere'de Birmingham kenti yakınlarındaki Solihull'daki buzla kaplı göle düşen çocuklardan 3'ü yaşamını yitirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiliz polisi, dün öğleden sonra göle düşen ve ani kalp durması yaşayan 8, 10 ve 11 yaşlarındaki 3 çocuğun öldüğünü açıkladı. Polis, 6 yaşındaki bir çocuğunun ise durumunun kritik olduğunu bildirdi.

İlk raporlar donmuş gölde 6 kadar çocuğun olduğunu ortaya koydu İngiliz polisi, dün öğleden sonra 4 çocuğun göle düştüğünü ve ani kalp durması yaşadıklarını açıklamıştı.

Bir göl faciasında hayatını kaybeden kurbanlardan biri 10 yaşındaki Jack Johnson
Fotoğraf: Facebook

Çocukların durumunun kritik olduğunu duyuran yetkililer, Babbs Mill Parkı’nda arama kurtarma çalışmalarının sürdüğünü kaydetmişti. Polis göle kaç çocuğun düştüğünü veya hala kayıpların olup olmadığını açıklamamış ancak ilk raporlar donmuş gölde 6 kadar çocuğun olduğunu ortaya koymuştu.

heka reklam heka

West Midlands Polisinden Başkomiser Richard Harris, olaya ilişkin açıklamasında, “İtfaiye olay yerine geldiğinde, suda 6 kadar kişinin olduğu konusunda bilgilendirildik.” ifadesini kullanmıştı. İtfaiye, olay yerinden gelen raporlar ve sosyal medyadaki görüntülerin, çocukların buzlu gölde oynadıklarını ve sonrasında göle düştüklerini gösterdiğini belirtmişti. (AA)

İngiltere’de buzla kaplı göle düşen 3 çocuk hayatını kaybetti
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!