İngiltere’nin sakin kasabası ‘sokakta cinsel ilişki’ krizi ile çalkalanıyor

İngiltere'nin küçük ve sakin kasabalarından Newport'ta halk, sokakta cinsel ilişki ve uyuşturucu olaylarının kontrolden çıkmasıyla isyan bayrağını çekti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’de Middlesborough bölgesine bağlı Newport kasabasında yaşayanların sakin hayatı, son dönemde sokakta yaşanan cinsel ilişki ve uyuşturucu olaylarıyla sarsıldı.

Kasaba sakinleri, son dönemde bölgede saldırı olaylarının giderek arttığını, sık sık sokakta uyuşturucu kullanan ya da cinsel ilişkiye giren insanlar gördüklerini ve dışarı çıkmaya korkar hale geldiklerini söyledi.

Mahallenin eski günlerine dönmesi için önlemlerin artırılmasını isteyen Newport sakinleri, “Çocuklar dışarıda oynayamıyor. Çimlerin üzeri uyuşturucu iğnesi ve prezervatifle dolu” diyerek yetkililere şikayette bulundu. Kasabada fuhuş olaylarının hızla arttığını söyleyen halk, köpek gezdirmeye çıktıklarında sürekli hayat kadınlarıyla karşılaşmaktan bıktıklarını anlattı.

Polis yetkilileriyle düzenlenen toplantılardan yeterli sonuç alamadıklarını söyleyen kasabalılar, özellikle uyuşturucu çetelerine çözüm bulunmasını istedi.

heka reklam heka

Bölgede yeni asayiş operasyonu başlatan emniyet ise gençleri suç örgütlerinden korumak için yeni yöntemler kullandıklarını bildirdi.

İngiltere’nin sakin kasabası ‘sokakta cinsel ilişki’ krizi ile çalkalanıyor
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!