İşte Seren Serengil’in yatını kiralamanın bedeli

Seren Serengil, 2.5 milyon liraya satın aldığı yatı kiraya veriyor. İşte Seren Serengil'in 6 kişilik lüks yatında tatil yapmanın bedeli...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Deniz tatilini çok seven ve her yıl yat kiralayan Seren Serengil, 2 yıl önce kendine lüks bir yat satın almıştı. 2.5 milyon liraya satın aldığı yatı çok kullanmayan ünlü sonucu kiraya vermeye karar verdi. 6 kişilik lüks yat, Serengil kullanmadığı zamanlarda kirada olacak. İşte Seren Serengil’in yatında bir gece geçirmenin bedeli…

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil de önceki yaz yat sahibi ünlüler kervanına katılmıştı. Deniz tatilini çok seven ve her yıl yat kiralayan Serengil, sonunda iki yıl önce 2.5 milyon lira verip 21 metrelik bir yat satın almıştı.

Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, “Ünlü şarkıcının, Marmaris Bozburun’da demirli ‘Seren’ adlı 6 kişilik lüks yatını kullanmadığı zamanlarda boş durmasın diye lüks villa ve yat kiralayan bir sitede ilana verdiğini öğrendim.” diyerek bugünkü köşesinde şu satırlara yer verdi:

Siteye baktığımda, ‘Seren’de bir gece tatil yapmamın bedelinin 23 bin lira olduğunu gördüm. Bu fiyata akaryakıt da dahilmiş. Yazlık kiralarının ve otel fiyatlarının fırladığı dönemde, 6 kişinin tatil yapabileceği lüks bir yat için Serengil bence insaflı bir fiyat belirlemiş. Üstelik Seren Serengil’in yatında tatil yapmak isteyecek binlerce kişi olacağı gerçeği ortadayken.

 

 

 

Haber: CNN Türk

İşte Seren Serengil’in yatını kiralamanın bedeli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!