1. Haberler
  2. Dünya
  3. Londra’da tahtakurusu paniği!

Londra’da tahtakurusu paniği!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fransa’nın başkenti Paris’i işgal eden tahtakuruları şimdi de İngiltere’nin başkenti Londra’yı tehdit ediyor. Paris ve Londra’yı birbirine bağlayan demiryolu ağı Eurostar nedeniyle Londra’da alarm verildi.

Eurostar Londra yetkilileri eğer istila edildiklerine dair “en ufak bir şüphe” duyarlarsa, Paris’ten gelen trenleri dezenfekte ediyor.

Ayrıca Paris’ten Londra’ya günde altı uçuş gerçekleştiren Air France, tahtakuruları tespit edilmesi durumunda uçağın geri döndürülüp yere indirileceğinin garantisini verdi.

Birleşik Krallık genelindeki havayolları ve oteller,  tahtakurularının başıboş dolaştıkları Paris’ten gelecek istilaya şimdiden hazırlanıyor. Birleşik Krallık’taki büyük bir otel zincirinin, konuklarına Fransa’dan gelip gelmedikleri konusunda sorular sorduğu iddia ediliyor. Hatta Paris’ten gelen konukların ayrılırken odalarının derinlemesine temizlendiği bildiriliyor.

heka reklam heka

Tüm bu önlemlere rağmen Eurostar, hattının Londra’da pek çok metro bağlantısının olması vatandaşları endişelendiriyor. TikTok’tan yayın yapan bir kadın Londra metrosunda tahtakurularının olduğu bir video paylaşınca İngiliz basını da bu videoyu manşetlerine taşıdı.

Londra’da tahtakurusu paniği!
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!