Macron’un konutuna, içinde kesik parmak olan bir kutu gönderildi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fransa’da son dönemde emeklilik yaşını yükseltme yasası ve Cezayir asıllı 17 yaşındaki Nahel’in polis tarafından öldürülmesiyle patlak veren kitlesel protestolarla koltuğu sarsılan Cumhurbaşkanı Macron’un konutuna, içinde kesik parmak olan bir kutu gönderildi.
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ülkeyi ayağa kaldıran protestolar sonrası konutuna gönderilen kutunun şokunu yaşıyor.

Fransız dergisi Valeurs actuelles’in haberine göre Macron’un resmi konutuna içinde kesik insan parmağı bulunan bir kutu gönderildi. Sağ eğilimli dergiye konuşan bir güvenlik kaynağı, Elysee Sarayı’na gönderilen kutunun endişeye yol açtığını belirtti.

Fransa’da yarın kutlanacak Bastille Günü öncesi gönderilen paketin polis tarafından incelemeye alındığı aktarıldı. Kutuyu gönderen bir kişinin tespit edildiği ve sorgulandığı bildirildi.

Macron’un ofisinden olayla ilgili açıklama yapılmazken durumun nedeniyle ilgili bir bilgi de verilmedi.

heka reklam heka

Fransa lideri son dönemde emeklilik yaşını yükseltme yasası ve Cezayir asıllı 17 yaşındaki Nahel’in polis tarafından öldürülmesiyle patlak veren kitlesel protestolar nedeniyle tepkilerin hedefinde.

Macron’un konutuna, içinde kesik parmak olan bir kutu gönderildi
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!