Müge Anlı canlı yayınında şok! Cüneyt Demiral stüdyoya otomobille geldi

Müge Anlı'da 'dolandırıcı' iddiasıyla gündeme gelen Cüneyt Demiral, stüdyoya gelirken yanında araba ve 80 bin lirayı para getirdi. Cüneyt Demiral'ın sözleri ile canlı yayına ihbar yağdı! Müge Anlı, kadınların parası ile geçinmeye çalışan türkücünün sözleri karşısında çileden çıktı... İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekranlarında ‘dolandırıcı’ olarak tanınan Cüneyt Demiral 80 bin lirayı elden teslim etti bir de araba getirdi! Türkücü sevgilisi Cüneyt Demiral’ın kendisini evlilik vaadiyle dolandırdığını ileri süren Safiye Çallı, Müge Anlı ve ekibinden ‘dolandırıldım, paramı istiyorum’ diyerek yardım istedi.

Evlilik vaadiyle iki evini ve parasını kaptıran Safiye Hanım’ın iddialarının ardından türkücü Cüneyt Demiral, sözünü tuttu. Safiye Çallı’dan aldığı paralar ve bir de arabayla stüdyoya gelen Cüneyt Demiral, Müge Anlı canlı yayında noter aracı devretti.

Müge Anlı’da ‘dolandırıcı’ iddiasıyla gündeme gelen Cüneyt Demiral 80 bin lirayı elden teslim etti bir de araba verdi! Safiye Çallı hem hayallerinden hem de parasından olmuştu…

Ankara’da yaşayan 47 yaşındaki Safiye Çallı, 23 Mart 2021 tarihinde geçimsizlik sebebiyle 25 yıllık evliliğini noktaladı.

Eşinden ayrıldıktan sonra sosyal medyadan türkücü olduğu için takipleştiği evli ve kendisinden 15 yaş küçük Cüneyt Demiral ile görüşmeye başladı.

Yaşını ve evliliğini Safiye Çallı’dan gizleyen Demiral, bu süre içinde işsizliğini bahane ederek para istemeye başladı.

Kısa sürede güzel sözlerle kendisine bağladığı talihsiz kadının iki evini sattıran Cüneyt Demiral aldığı paralarla ortadan kayboldu.

Geçimini evlere temizliğe giderek sağladığını ve tüm birikimini evlilik vaadiyle kaybettiğini söyleyen Safiye Çallı, Müge Anlı’dan yardım istedi.

PARAYI VE ARABAYI GETİRDİ!

Türkücü Cüneyt Demiral, programa katıldı. Yanında 50 bin liralık bir araba ve 80 bin lirayı para getiren Cüneyt gündeme bomba gibi düştü.

Noter huzurunda aracını devreden Cüneyt Demiral dolandırıcılık iddialarına, “Safiye beni kurban etti.” diyerek noktayı koydu.

Aracı beğenmediğini ifade eden Safiye Çallı, Müge Anlı’nın, “Keşke para gelmeseydi de Cüneyt gelseydi dedin mi?” sorusuna verdiği, “Evet dedim.” yanıtıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Müge Anlı Cüneyt Demiral’ın sözleri ile çileden çıktı yayına ihbar yağdı! Safiye Çallı’nın dolandırılma hikayesinde konuşulanlar hem ekranları başındaki izleyicileri hem de stüdyodakileri şoke etti.

Müge Anlı, kadınların parası ile geçinmeye çalışan türkücünün sözleri karşısında çileden çıktı…

Müge Anlı canlı yayınında şok! Cüneyt Demiral stüdyoya otomobille geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!