Nesrin Cavadzade: Hedeflerim arasında Zen Budist olmak var

Nesrin Cavadzade, bir dergiye verdiği röportajda, “Kendime koyduğum hedefler arasında Zen Budist olmak var. Nefes al ve ver bunun farkında ol, yaşamaktan neşe duy. Şaka bir yana; huzurlu, sağlıklı ve mutluysan çok az şeye ihtiyacın vardır” açıklamasını yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nesrin Cavadzade, Hello dergisine röportaj verdi. “Kendime koyduğum hedefler arasında Zen Budist olmak var. Nefes al ve ver bunun farkında ol, yaşamaktan neşe duy. Şaka bir yana; huzurlu, sağlıklı ve mutluysan çok az şeye ihtiyacın vardır. Çılgın hedeflerim yok” dedi.

Nesrin Cavadzade, Hello dergisine röportaj verdi

İşte oyuncunun açıklamaları:

“Fazla fevriyim. Bu yönümü törpülemeye çalışıyorum. Çalışkan, merhametli ve vicdanlı bir kadınım. Hiçbir zaman bir grubun parçası olmadım. Kolektif bir şekilde hareket etmeyi cazip bulmadım. Bireysel biriyim. Kendimi diken üzerinde izliyorum hep. Hatalarım gözüme çok çarpıyor. Kendime karşı çok acımasızım. Yeteneğimi dışarıda bırıkırsam, geriye küçük ve mütevazı bir yaşantı kalıyor. Kadınla erkek hâlâ eşit değil. Pısıp sinmek, başına geleni kabullenmek yerine son nefesime kadar mücadele edeceğim. Kendime koyduğum hedefler arasında Zen Budist olmak var. Nefes al ve ver bunun farkında ol, yaşamaktan neşe duy. Şaka bir yana; huzurlu, sağlıklı ve mutluysan çok az şeye ihtiyacın vardır. Çılgın hedeflerim yok” dedi.

Nesrin Cavadzade: Hedeflerim arasında Zen Budist olmak var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!