Nicolas Cage: Film çekimlerindeki at beni öldürmek istedi

Oyuncu Nicolas Cage, The Hollywood Reporter’ın hazırladığı yuvarlak masa programında Andrew Garfield, Jonathan Majors, Peter Dinklage ve Simon Rex’le birlikte yer aldı. Yeni filmi "Butcher’s Crossing" hakkında konuşan oyuncu çekimlerdeki zorluklardan bahsetti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayıp Rıhtım’ın Screen Rant’ten aktardığına göre, Cage, John Edward Williams’ın aynı adlı romanına dayanan “Butcher’s Crossing” çekimlerinde yer alan Rain Man adlı atın kendisini defalarca öldürmeye çalıştığını söyledi. Rain Man’in kendisini tekrar tekrar üzerinden atmaya çalıştığını belirten oyuncu inip hayvanla bağ kurmaya çalışırken Rain Main’in ona kafa attığını aktardı.

Nicolas Cage’in kullandığı ifadeler şöyle:

“Blackfoot Country’deydim. Rain Man beni devirmeye çalışıyordu ve kafamı çatılara çarpmaya çalışıyordu. Arından inip ona iyi davranmaya çalışıyordum ve o bana kafa atıyordu. Eğlenceli değildi. Hayvanlarla her zaman iyi deneyimlerim oldu. Atlarla her zaman harika deneyimlerim oldu ama Rain Man beni öldürmek istedi.”

CAGE: ÇEKİM SONRASINDA STRES BOZUKLUĞU BAŞLADI

Filmi canlı izleyebildiği için çok mutlu olduğunu belirten Cage bir süre sonra yönetmene artık o ata binmek istemediğini, Rain Man’den sonra travma sonrası stres bozukluğu başladığını söyledi.

“Butcher’s Crossing”, Harvard’daki okulunu ve öğrenim hayatını geride bırakan genç William Andrews’un bir bufalo avcısı ekibine katıldığı Colorado vahşi doğasında seyahat etmesini konu alıyor. Filmde Nicolas Cage dışında Rachel Keller, Xander Berkeley, Fred Hechinger ve Jeremy Bobb gibi isimler yer alıyor. Filmin çıkış tarihi henüz belli değil.

Nicolas Cage: Film çekimlerindeki at beni öldürmek istedi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!