Özkan Uğur’un ailesinden açıklama: ‘Güzel haberler almaya başladık’

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tedavisi yoğun bakımda devam eden sanatçı Özkan Uğur’un ailesi, “Uğur’un dün itibarıyla hastalığıyla ilgili çok güzel haberler almaya başladık. Doktorlarının büyük gayreti ve Allah’ın izniyle tedavilerin yan etkilerinden kaynaklanan sorunlarının da yakında çözüleceğine ve yoğun bakımdan çıkacağına inancımız tamdır” açıklamasında bulundu.
2013 yılında lenfomaya yakalanan ve yapılan tedaviler sonucunda 3 kez kanseri yenen Özkan Uğur’un yoğun bakımda yattığı ve entübe edildiği öğrenildi.

Usta sanatçı Özkan Uğur’un eşi Aysun Uğur ve oğlu Alişan Uğur, Instagram’dan yaptıkları açıklama ile Özkan Uğur’un sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

“YOĞUN BAKIMDAN ÇIKACAĞINA İNANCIMIZ TAM”

Paylaşımda, şu bilgiler paylaşıldı:

“Özkan Uğur’umuzun tedavisi devam etmekte olup, 29 Mayıs’tan bu yana yoğun bakımdadır. Dün itibariyle hastalığıyla ilgili çok güzel haberler almaya başladık. Doktorlarının büyük gayreti ve Allah’ın izniyle tedavilerin yan etkilerinden kaynaklanan sorunlarının da yakında çözüleceğine ve yoğun bakımdan çıkacağına inancımız tamdır. Hakkında çıkan kaynağı belirsiz olumsuz haberlere itibar etmemenizi rica ediyoruz. Yakında iyi haberlerini de bizzat vereceğiz inşallah. Ailesi olarak gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyoruz. Dualarınızı esirgemeyin. Eşi Aysun Aslan Uğur ve oğlu Alişan Uğur.”

heka reklam heka

Özkan Uğur’un ailesinden açıklama: ‘Güzel haberler almaya başladık’
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!