Prens Harry ünvanına veda etti! Kraliyet’in sitesinde dikkat çeken ayrıntı…

Meghan Markle ile Prens Harry, 2020 yılında İngiltere Kraliyet Ailesi'nden ayrılıp ABD'ye taşınmıştı. Prens Harry'nin "Majesteleri" ünvanı Kraliyet'in resmi sitesinden kaldırıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2020’de İngiltere’deki kraliyet görevlerini bırakarak ABD’ye taşınan Prens Harry ve Meghan Markle her ne kadar kraliyet ailesinden ayrılmış olsalar da gündemde kalmayı başarıyor.

Son dönemde biten iş anlaşmaları ve boşanma iddialarıyla adından söz ettiren Prens Harry’nın “Majesteleri” (His Royal Highness) ünvanı Kraliyet’in resmi sitesindeki biyografisinden kaldırıldı.

Prens Harry kraliyet ailesinden ayrıldığında bu ünvanı geride bırakmayı kabul etmişti. The Express’in haberine göre, Kraliyet Ailesi’nin sitesinde Prens Harry’nin ünvanı hala duruyordu.

Buckingham Sarayı’ndan yapılan açıklamaya göre, ünvanın kaldırılmasındaki gecikme Kraliçe Elizabeth’in ölümüyle beraber gelen güncellemelerden kaynaklanıyor.

heka reklam heka

DAVET EDİLMEDİLER

Prens Harry ve Meghan Markle’ın, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün birinci yıl dönümü anısına düzenlenen kraliyet ailesi toplantısı için de davetiye almadığı iddia edildi.

The Sun’a konuşan bir kaynak kraliyet etkinliğiyle ilgili Sussex Dükü ve Düşesi’ne herhangi bir şekilde ulaşılmadığını “Eğer bu planlardan herhangi birine dahil edilmezlerse, bu önemli olayı kendi yöntemleriyle anmanın bir yolunu bulacaklardır” sözleriyle ifade etti.

Prens Harry ünvanına veda etti! Kraliyet’in sitesinde dikkat çeken ayrıntı…
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!