Rising Global, 20 Yıllık Uluslararası Deneyimini Birleşik Krallık’a Taşıyor

Gölgelendirme sistemleri üretimi yapan Rising Global, 54 ülkenin ardından şimdi de Birleşik Krallık pazarına adım atıyor. Firma 3 Ekim 2023'te İngiltere'nin Manchester şehrinde prestijli yeni merkezini açmaya hazırlanıyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin önde gelen markalarından Rising Global, İngiltere’deki yeni merkezini Manchester’da açmaya hazırlanıyor. İstanbul’da 2003 yılında kurulan Rising Global, İngiltere’deki  ilk şubesinin açılışını 3 Ekim 2023 Salı günü saat 12:00 ile 14.30 arasında yapacak. Açılışa Manchester Konsolosluğu da katılım gösterecek.

Tente, perde, pergola, biyoklimatik sistemler ve cam sistemleri alanında hizmet veren şirket, müşterilerine ev, bahçe ve restoran gibi mekânlarda hem açık hem de kapalı alana sahip olma imkanı sunuyor.

İngiltere’deki Rising Global UK kurucu ortağı ve CEO’su Sibel Üstün Kazan, İngiltere’de 23 yıl geçirdiği süre zarfında edindiği bilgi ve deneyimi, firmanın İngiltere, İrlanda, İskoçya ve Galler’deki faaliyetlerine aktaracağını belirtti. Firma, karmaşık projelerde bile 4 haftada üretimi tamamlıyor ve üretimden sonraki iki hafta içerisinde ürünleri teslim ediyor. Rising Global UK, kaliteli ürünleri doğrudan İstanbul’dan getirerek İngiltere’deki müşterilere sunuyor. Aynı zamanda, uluslararası montaj ekipleri ile son kullanıcıya destek sağlıyor.

Rising Global UK  kurucu ortağı Yeliz Yüksel ise  “2003 yılında İstanbul Zeytinburnu’nda başladığımız gölgelendirme sistemleri üretimi yolculuğumuzda, Yükselen Tente olarak sektöre adım atmıştık. İhracat başarımızı arkamıza alarak ‘Rising Global’ ismi altında faaliyetlerimize devam ediyoruz.”  dedi.

heka reklam heka

Rising Global’in kurucusu Rasim Yüksel ise “ Rising Global ; 20 yıllık süre zarfında Afrika, Asya, Amerika ve Okyanusya’da toplam 54 ülkede faaliyet gösterdi ve şimdi İngiltere’de bu başarı hikayesini paylaşmanın heyecanını yaşıyor.” diye konuştu.

Ar-Ge çalışmalarına verdikleri önemi vurgulayan iş insanı Rasim Yüksel, “Türk markası olarak, yüksek üretim kalitemizle uluslararası pazarlarda daha fazla söz sahibi olmak ve ülke ihracatına katkıda bulunmak amacındayız,” diye devam etti.
Rising Global’in biyoiklimsel pergola sistemleri alanında yaptığı yeniliklerle sektöre öncülük ettiğini belirten Sibel Üstün Kazan, 2019 yılında bir yıllık Ar-Ge çalışmalarının sonucunda gölgelendirme sistemleri üretiminde en inovatif ürünlerden biri olan B-Cube Biyoiklimsel Pergola Sistemini piyasaya sunduklarını ifade etti. Firma, Avrupa’nın önde gelen markalarının sunduğu kaliteyi, daha uygun fiyatlarla tüketicilere ulaştırıyor.

Rising Global, 20 Yıllık Uluslararası Deneyimini Birleşik Krallık’a Taşıyor
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!