SpaceX Türkçe bilen eleman arıyor… Maaş: Aylık 120 bin TL

Uzay şirketi SpaceX Türkiye'ye girmeye hazırlanıyor. Geçen günlerde başvuru yaptığı ortaya çıkan şirket şimdi ise iş ilanı açtı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SpaceX’in ünlü CEO’su Elon Musk ile Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşmesinin ardından, uydu tabanlı internet hizmeti Starlink’in Türkiye’ye gelme hazırlığı içinde olduğu belirtiliyor. Bu gelişmenin ardından SpaceX, Türkçe bilen temsilciler arayışına girdi.

SpaceX, resmi internet sitesinde yayınladığı ilanla, Starlink için akıcı bir şekilde Türkçe ve İngilizce konuşabilen Müşteri Destek personeli arayışında olduğunu duyurdu. Bu ilan, Starlink’in Türkiye pazarına yakın zamanda gireceğine dair bir işaret olarak yorumlanıyor.

Başvuracak adaylardan, tatillerde çalışabilme ve günde 10-12 saat çalışma gibi şartlar aranıyor. Ayrıca en az bir yıl deneyim gerekiyor. Ücretlendirme ise saatlik 22 ila 24.50 dolar arasında değişiyor, bu da günlük 294 dolara veya yaklaşık 8.000 TL’ye denk geliyor. Aylık ise 120 bin TL’den daha fazla bir ücret kazanmak anlamına geliyor…

heka reklam heka
SpaceX Türkçe bilen eleman arıyor… Maaş: Aylık 120 bin TL
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!