Takıntılı hayran korkuttu! Elinde Aleyna Tilki’nin evinin krokisi var

Şarkıcı Aleyna Tilki’yi rahatsız eden ve peşine takılan takıntılı hayranda, ünlü şarkıcının evinin krokisi çıktı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şarkıcı Aleyna Tilki’ye takıntılı bir şekilde davranan Muhammed Erkam A. hakkında 4 yıla kadar hapis istemi talep edildi.

Sabah’tan Arzu Kaya’nın haberine göre, ünlü şarkıcının yaşadığı sitenin jiletli tellerinden atlayıp ikametinin önüne kadar giden ve balta içerikli korkunç mesajlarıyla huzur kaçıran takıntılı hayran Muhammed Erkam A. Olaydan sonra serbest bırakılmıştı.

Savcılar, olaydan sonra hakkında dava açılan Muhammed Erkam A.‘nın, Aleyna Tilki’nin evine daha önce de gelip baktığını hatta krokisini çıkardığını belirtirken şarkıcıya takıntılı olan kişinin eve 3 kez çiçek gönderdiği de eklendi.

Takıntılı hayranın, “Konut dokunulmazlığını ihlal etme”, “Kişilerin huzur ve sükununu bozma” suçlarından 4 yıla kadar hapsi istendi.

NE OLMUŞTU

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve annesi Havva Öztel’in kâbusu yaşadığı olay 29 Aralık 2021 günü İstanbul Üsküdar’da meydana geldi. Aleyna Tilki’nin ailesiyle yaşadığı siteye jiletli tellerden atlayıp giren ve taciz mesajlarıyla huzur kaçıran saplantılı hayran Muhammed Erkam A. ünlü şarkıcının şikâyeti üzerine gözaltına alınmıştı.

Tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen takıntılı hayran, dövüş sporuyla ilgilendiğini belirterek başladığı savunmasında, Aleyna Tilki’nin yaşadığı evi internetten öğrendiğini söyledi. Gece saatlerinde Tilki’yi görmek için jiletli tellerden atlayıp siteye girdiğini anlatan Muhammed Erkam A., “Daireyi bulamadım, komşunun ziline bastım. Bir bayan çıktı ve ona Aleyna Tilki’ye geldiğimi söyleyince yerini gösterdi. Zaten evinin karşısıymış. Sonra ziline bastım, kimse açmadı” demişti.

Daha sonra komşunun sesini duyduğunu söyleyen saplantılı hayran, “Güvenliği arayıp ‘tekin birisi değil’ diyordu. Kaçamadım. Aleyna Tilkiyi bekledim o arada uykuya kalmışım. Sonra polisle birlikte güvenlik geldi. Aleyna Tilki’yi ise karakolda geçerken gördüm. Ben sadece onun hayranıyım bu amaçla orada bulundum” dedi. Muhammed Erkam A., genç şarkıcının ikametgahına, iş yerine, bulunduğu yerlere 500 metreden fazla yaklaşmamasına ve yurt dışı çıkışının yasaklanmasına karar verilerek serbest bırakılmıştı.

SORUŞTURMA TAMAMLANDI

Olayla ilgili savcılık soruşturmayı tamamladı. Muhammed Erkam A.’nın ünlü şarkıcının evine daha önce de gelip baktığını hatta krokisini çıkardığını belirleyen savcılık, şüphelinin, Tilki’nin evini bildiği için 3 kez çiçek gönderdiğini de kaydetti. Tarafların uzlaşamadığı da anlatılan iddianamede saplantılı hayran için “Konut dokunulmazlığını ihlal etme”, “Kişilerin huzur ve sükununu bozma” suçlarından 4 yıla kadar hapsi talep edildi. Şüpheli önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.

 

 

 

Haber: OdaTV

Takıntılı hayran korkuttu! Elinde Aleyna Tilki’nin evinin krokisi var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!