‘Tasarımın Yıldızları’ Londra’da buluştu

Türkiye’nin önde gelen aydınlatma firmalarından biri olan HEKA Aydınlatma, Londra’da sektörün önemli temsilcilerini bir araya getirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Londra Tasarım Yıldızları konseptli etkinlikte İngiltere’de yaşayan iç mimarlar, mimarlar, tasarımcılar ve inşaat sektörünün önde gelen isimleri buluştu.

Gecede (sol baştan) Avrupalı Türk Markalar Birliği Genel Sekreteri ve Eurovizyon’un sahibi  Mustafa Köker – HEKA Aydınlatma kurucu ortağı Fatih Erden – HEKA Aydınlatma kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Erden – Avrupalı Türk Markalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Gima LTD’nin sahibi Vehbi Keles – TB Media LTD ve Londra Gündem Gazetesi’nin sahibi Taner Bildik ile T.C. Londra Büyükelçiliği Ticaret Başmüşaviri Devlet Selim Parslı bir araya geldi.
HEKA Aydınlatma kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Erden

Geceye ev sahipliği yapan şirketin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Erden, “Dünyayı aydınlatmak için bir yolculuğa çıktık. 10 bin metrekare kapalı alan ve üretim tesislerimiz ile talebi karşılayacak bir potansiyelimiz var. Hali hazırda ABD ve Kanada’ya ihracat yapan bir firmayız. Avrupa lokasyonu olarak da merkezimizi Londra’ya taşıdık” diye konuştu.

15 YILLIK TECRÜBE

2,5 milyon sterlinin üzerinde bir yatırım ile Birleşik Krallık’ta faaliyete başlayan şirket, 15 yıllık tecrübesi ile sektörü dünyaya tanıtmayı hedefliyor.

Fatih Erden

Londra’daki Showroom’unda İngiltere’nin önde gelen sektör temsilcilerini ağırlayan şirketin) diğer kurucu ortağı Fatih Erden ise, “Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biriyiz. Hizmet kalitesini ön planda tutarak Mimari tasarım ve Aydınlatma alanında tasarımdan üretime kadar çözümler üretiyoruz. Mekan ile kullanıcı arasındaki ilişkiyi doğru ışık ile kurgulayarak İnşaat, otel, restoran ve kişiye özel aydınlatma tasarımları ile sektörde trendi belirliyoruz”  diyerek HEKA Aydınlatma’nın sektörün lokomotiflerinden olduğunun altını çizdi.

“SEKTÖRÜN DE YOLUNU AYDINLATACAĞIZ”

Londra’daki etkinlikte tasarımcı ve içmimarları inşaat sektörüyle buluşturarak üretici, tasarımcı ve uygulayıcıları kaynaştırmayı hedeflediklerini belirten Ömer Erden, “Biz aydınlatma projeleri ile büyük ölçekli işler yapan bir firmayız. Yaşam alanlarını ışıklandırıyoruz. Londra’daki bu etkinlikte de sektörün önemli paydaşlarını bir araya getirmenin görevimiz olduğunu hissettik. HEKA’nın kapıları sektörün tüm temsilcilerine açık. Biz Londra’daki merkezimizin bir buluşma noktası olmasını hedefledik” diyerek sektörün de yolunu aydınlatmaya talip olduklarını belirtti.

Geceye T.C. Londra Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği, Avrupalı Türk Markalar Birliği, ÇATI Business Networking sivil toplum kuruluşu, iş insanları, Londra’da yaşayan mimar, mühendis, iç mimar ve tasarımcılar katıldı.

Meltem Karaoğlu

Nur Başgülsen

 

Melis Yıldız-Taner Bildik

Sezay Karagöz – Ali Emre Avşar

 

Mehmet Akif Coşkun

 

Evrim Kadıoğlu Marriott

 

‘Tasarımın Yıldızları’ Londra’da buluştu
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!