Tuba Büyüküstün’den kafaları karıştıran paylaşım

Oyuncu Tuba Büyüküstün önceki gün günlüğünden bir sayfa paylaştı. "Sevgilim, nasıl özlemişim oranda buranda olmayı" gibi aşk sözcükleri yazan sayfada, 27 Ocak 2019 tarihi dikkat çekti. Tuba Büyüküstün o tarihte Umut Evirgen ile beraberdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şimdilerde Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen ile 3 yıllık ilişkisini 2020’de bitiren ve uzun süredir kimseyle görüntülenmeyen Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı.

“SEVGİLİM, NASIL ÖZLEMİŞİM”

Büyüküstün önceki gün Instagram hesabından günlüğünden parçalar paylaştı. 27 Ocak 2019 tarihli sayfada ise şu sözler yazıyordu:

“Sevgilim, nasıl özlemişim oranda buranda olmayı. Avare dolanmayı böyle. Her sokağında sağa sola bakınarak hiçbir şey yapmak zorunda olmadan. Kokunun burnuma dolmasını nasıl özlemişim sevgilim. Seninle vakit geçirmeyi, dikkatimizi dağıtacak hiçbir şey olmadan etrafımızda. Sokaklarında dolaşırken çıkartıyorum üzerimdekileri bir bir. Üşümekten kormadan. Aslında ne çok korkarım üşümekten bilirsin. Üst üste giyinirim kışın, kat kat… Ama bugün hafif yağmurlu soğuğunda, sokaklarında adım attıkça tek tek terk ediyorum katlarımı.”,

Tuba Büyüküstün o tarihte Umut Evirgen ile beraberdi.

Tuba Büyüküstün’den kafaları karıştıran paylaşım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!