Üç Kuruş’un Neriman’ı Nursel Köse: Türk kadını olarak engelli koşuda gibiyiz hayat boyu

Show TV’de ekrana getirilen Üç Kuruş dizisinde Neriman karakterine hayat veren ünlü oyuncu Nursel Köse, verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Köse, “Tipim baskın karakterleri oynamaya elverişli” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paramparça dizisi ile hafızalarda yer edinen ardından Avlu’da rol alan Nursel Köse, şimdilerde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Üç Kuruş dizisinde Neriman karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Habertürk’e özel açıklamalarda bulunan Köse, “Neriman” karakteri hakkında konuştu. Karakteri ile benzer özellikleri olduğunu söyleyen Köse, şunları söyledi:

“Kesinlikle oynadığım karakterlerin yansıması bu. Sert, keskin, güçlü ve baskın karakterleri oynamaya tipim elverişli sanırım. Gerçek hayatta bir Türk kadını olarak önümüze altın tepside sunulmuyor fırsat eşitliği. Engelli koşuda gibiyiz hayat boyu. İdmanlı olmak, güçlü olmak, zorlayıcı olmak, talep etmek ve yılmamak durumundayız insan gibi eşit koşullarda yaşamak ve hatta hayatta kalmak için.

Bu biz kadınların yumuşak ve ılımlı, anaç yanlarımızı törpülemekten de geçiyor. Sevginin, barışçıl olmanın, toleranslı ve ön yargısız olmanın kalplerin kapılarını açtığını düşünen ve bunu özelimde uygulayan biriyim.”

Üç Kuruş’un Neriman’ı Nursel Köse: Türk kadını olarak engelli koşuda gibiyiz hayat boyu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!