Ünlü Rockçı İtiraf Etti: Arabesk Dinliyorum

Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Arabesk müziğinin ‘Bergen’ filmi sonrası yükselişe geçmesini değerlendirdi: "Ben bile arabesk dinliyorum. İbrahim Erkal'ın ölümüne çok üzülmüştüm mesela"

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müzik sektörü hakkında konuşan Ferman Akgül, “Rock bu dönem tekrar yükselişe geçecek diye bekliyorum. Rock inişe geçerse de popüler anlamda inişe geçer. Festivallerde her zaman rock müzik seviliyor” dedi.

“EUROVİSİON’A KATILMALIYIZ”

Eurovision’de ülkemizi daha önce temsil eden şarkıcı, “Eurovision’a yeniden katılmalı mıyız? sorusuna “Kesinlikle katılmalıyız. Ülkemiz için önemli prestij kaynağı” cevabını verdi.

“İBRAHİM ERKAL’IN ÖLÜMÜNE ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM”

Arabesk müziğinin ‘Bergen’ filmi sonrası yükselişe geçmesini değerlendiren Akgül, “Belki şaşıracaklar ama arabesk dinliyorum. Mesela İbrahim Erkal’ın ölümüne çok üzülmüştüm. Onun kasetlerini çok dinlerdim, beni çok beslemiştir. Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay gibi usta isimleri de severim” dedi.

“EMRAH İLE PROJEMİZ VAR”

Şarkıcı Emrah ile işbirliği yapacağını müjdeleyen Akgül, “Bu aralar Emrah ile bir münasebetimiz var, ortak proje yapacağız” ifadelerini kullandı.

Ünlü Rockçı İtiraf Etti: Arabesk Dinliyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!