55 yaşındaki eski Versace modeli daha dinç görünmek için her gün kendi idrarını içiyor…

Sağlıklı ve dinç görünmek için enteresan bir yöntem kullanan eski model, hikayesini duyan herkesi şok ediyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir dönem Versace gibi büyük markalar için modellik yapan Troy Casey şu anda 55 yaşında… Ancak eski model ilerleyen yaşına rağmen fit kalmak ve dinç görünmek için sıra dışı bir yöntem kullanıyor.

Troy Casey 55 yaşında olmasına rağmen hala formda olduğunu iddia ediyor, bunun nedenini  ise her gün kendi idrarını içiyor olmasına bağlıyor.

Casey, idrarını sadece içmekle kalmıyor aynı zamanda her hafta yüzüne de sürüyor, bunun cildini güzelleştirdiğini düşünüyor.

Modellik kariyerini noktaladıktan sonra kendisini yaşam koçu ve şifacı olarak tanımayan Troy Casey, sağlıklı yaşamın en temel kuralının kendi idrarını içmek olduğuna inanıyor. Danışanlarına da bunu tavsiye ediyor.

Eski model, “‘İdrar tedavisi aslında eski bir uygulamadır. Çoğu kişi bundan iğreniyor olsa da idrarımız, amino asit, kök hücre ve antikorlarla dolu” diyerek uyguladığı yöntemi savunuyor.

“Bugün kaslı ve düz bir karna sahipsem bunun tek sırrı her sabah kendi idrarımı içmem. İnanmayabilirsiniz ama ben 17 yıldır bu yöntemle yaşıyorum.” diyen Troy Casey bu yöntemi ilk olarak 2004 yılında keşfetmiş. Uzun bir araba yolculuğu sırasında tuvalet ihtiyacını gidermek için uygun bir yer bulamamış ve daha sonra idrarını içmiş. Casey, idrar içerken elektrik akımına kapılmış gibi hissetmiş ve o andan sonra da içmeye devam etmiş.

55 yaşındaki eski Versace modeli daha dinç görünmek için her gün kendi idrarını içiyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!