1. Haberler
  2. Dünya
  3. 83 yaşındaki emekli İngiliz kadın 37 yaşındaki İbrahim ile evlenmişti: Çiftten kötü haber geldi

83 yaşındaki emekli İngiliz kadın 37 yaşındaki İbrahim ile evlenmişti: Çiftten kötü haber geldi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Facebook’tan tanıştığı 37 yaşındaki Muhammed İbrahim ile aşk yaşayan 83 yaşındaki İngiliz büyükanne İngiltere’de yine gündem oldu.
2019 yazında Facebook’ta tanıştığı Mısırlı Muhammed İbrahim ile evlenen İngiliz büyükanne Iris Jones yine ülke gündemine oturdu…

2019 yılında sosyal medya üzerinde tanıştıktan sonra 2020 yılının Kasım ayında evlenme kararı alan çift aradan geçen 3 yılın ardından boşanma kararı aldı. Yakınlarının itirazlarına rağmen 37 yaşındaki İbrahim ile evlenen ve ulusal televizyona çıkarak aşk hayatlarının bütün detaylarını paylaşan Jones, son dönemde çok fazla kavga ettiklerini söyledi.

83 yaşındaki Jones, eski eşiyle aşk yaşadıklarını ve kendisini İngiliz vatandaşlığı için kullandığına yönelik iddiaları yalanladı. Jones, “Muhammed ile ilgili her şeyi seviyordum. Fakat zaman geçtikçe ilişki zorlaştı. Çok güzel bir cinsel hayatımız vardı. Fakat cinsel ilişkiye girmek yerine sürekli kavga etmeye başladık” dedi.

heka reklam heka

3 YILLIK VİZE ALDI

Jones, “Ben artık 83 yaşındayım ve kavga etmek istemiyorum. Bu sebeple ayrıldık” dedi. Jones, Muhammed’in evden çıkmasından birkaç gün sonra evcil kedi sahibi olduğunu da söyledi. Jones, “Onu çok seviyorum, o hiç söylenmiyor ve çok sessiz ve çok güzel” dedi. 83 yaşındaki kadın ve Muhammed 2020’de evlenmişti. O dönemde gelen tepkilere yanıt veren Muhammed, “Biz birbirimizi seviyoruz, onun parası ya da pasaportunun peşinde değilim” demişti.

2021 yılında 3 yıllık vize alan Muhammed’in halen İngiltere’de yaşamaya devam ettiği belirtildi.

83 yaşındaki emekli İngiliz kadın 37 yaşındaki İbrahim ile evlenmişti: Çiftten kötü haber geldi
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!