Acun Ilıcalı ile Yasin Obuz arasında ‘Survivor’da racon’ kavgası

Survivor All Star'ın dün akşam ekrana gelen bölümüne Yasin Obuz ve Hikmet Tuğsuz'un kavgası gündem oldu. Kavga anında Acun Ilıcalı'yı hedef alan Yasin Obuz "Acun Ilıcalı bana racon kesemez" sözleri nedeniyle ada konseyinde uyarıldı. "Buranın başı benim" diyen Acun ılıcalı, 'Eğer kurallara uymazsan kralı gelse, seni buradan göndeririz' açıklamasında bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı’nın “Bir daha bunun çok daha azısını bile yaparsan diskalifiye olacaksın” dediği Yasin, son olarak gönüllüler adasında Hikmet ile tartıştı.

Hikmet’in oturduğu yeri kendinin temizlediğini dile getiren Yasin “Bizim burada anılarımız var, burayı kullanma’ diyerek tepki gösterdi. Hikmet de Yasin’e ‘Bir aydır burada oturuyorum, neden yeni söylüyorsun’ cevabını verdi.

Gergin anların yaşandığı Survivor’da Yasin, “Hikmet bak eğer racon kesersen, bana inat yaparsan durum çok farklı yerlere gider. Diskalifiye durumu var, sınırlarımı zorlama benim. Kralını dinlemem. Ben burada kendimi de yakarım seni de yakarım” dedi.

Hikmet ise, “Elinden geleni yap. İşine bak beni gaza getiremezsin. Bu sokak ağızlarını bırak” dedi. Bunun üzerine, “Kralı gelse bana racon kesemez. Acun Ilıcalı da bana racon kesemez” diyerek tepki gösterdi.

Gazete Duvar

Acun Ilıcalı ile Yasin Obuz arasında ‘Survivor’da racon’ kavgası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!