Ata Demirer mal varlığını açıkladı

Ata Demirer katıldığı programda mal varlığı hakkında konuştu. Demirer, “Emlak alan bir insan değilim. Biz dost alıyoruz. Bize insan lazım” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü komedyen Ata Demirer, Sibel Arna’nın ‘Ne Olursan Ol, Rahat Ol’ programına konuk oldu. Ünlü komedyen Ata Demirer katıldığı programda mal varlığı hakkında konuştu.

Demirer sanıldığının aksine çok varlıklı bir sanatçı olmadığına dikkat çekti. Demirer şunları söyledi:

“Bozcaada’da 20 sene önce mülki olarak neyim varsa aynı şekilde devam ediyor. Emlak alan bir insan değilim. Biz dost alıyoruz. Bize insan lazım. Sana bir şey söyleyeyim mi? En güzelini yapıyorum. Bana ne araziden, arabadan? Yalnızken ne yapayı, arabayı mı yiyeyim?”

“BU PARAYI ALMIYORSAN ATA DEMİRER HAYATI YAŞAYABİLİRSİN”

Demirer “Sosyal medyada sık sık ‘Biz de Ata Demirer hayatı istiyoruz’ diye yazıyorlar. Benim en büyük şansım ne istediğimi bilmek. Büyük şeylerden hoşlanmıyorum. Benim arabam bile yok, bir teknem var, bir de kıçı kırık zeytinliğim. Benim hayatımı yaşamak için benim tercihlerime okey demek gerekiyor. ‘Hayatımda kaç tane daha yaz yaşayacağım’ diyerek yazın turne yapmıyorum mesela. Bir tane Harbiye yapıyorum yetiyor. Koskoca turne parasını almıyorum. Bu parayı almıyorsan Ata Demirer hayatı yaşayabilirsin” ifadelerini kullandı.

heka reklam heka

“AŞK ESKİ BİR YALAN”

Ekmeği kestikten sonra zayıfladığını anlatan ünlü komedyen kalbinin boş olduğunu “Yalnızım boşum. Allah verirse verir, ben yeni birini aramıyorum. Hiç bilmiyorum ben bu işleri. İnsan sevmek istiyor tabii ama denk gelmeyince de sevemiyorsun. Bir de şöyle tuhaf bir çağa girdik, her şey çok materyalist. Fizik de öyle. Herkes birbirine fiziğine göre değerlendiriyormuş gibi. Artık çok zor. Aşk eski bir yalan Adem’le Havva’dan kalan” sözleriyle anlattı.

Ata Demirer mal varlığını açıkladı
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!