Ayşe Hatun Önal ortadan kayboldu! Kimse ulaşamıyor…

Önce babası Remzi Önal’ı, ardından annesi Şengül Önal’ı kaybeden Ayşe Hatun Önal'ın inzivaya çekildiği iddia edildi. İddiaya göre aylardır yakın dostları hatta menajeri bile ulaşamadı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir dönem podyumlarda, ardından da sahnelerde fırtınalar estiren Ayşe Hatun Önal’a kimse ulaşamıyor. İddiaya göre aylardır yakın dostları hatta menajeri bile ulaşamadı. Ayşe Hatun Önal, herkesle irtibatı kesip kendini eve kapattı. Önce babası Remzi Önal’ı, ardından annesi Şengül Önal’ı kaybeden Ayşe Hatun Önal’ın inzivaya çekildiği iddia edildi.

Günaydın’dan Bülent Cankut’un haberine göre güzel şarkıcı kendisini eve kapadı.

Günaydın’dan Bülent Cankurt’un bugünkü yazısı şöyle…

“İlk mesleği olan modellikteki başarısını, sonraki mesleği şarkıcılıkta da gösteren Ayşe Hatun Önal ile ilgili tatsız bir haber aldım! Bir arkadaşından, Önal’dan aylardır haber alamadığını duyunca merak edip araştırdım. Meğer ünlü şarkıcı, herkesle irtibatı koparıp kendini eve kapatmış. Sebebi ise anne acısıymış… Ekim başında annesi Şengül Önal’ı kaybeden Önal, bu acıyla baş edememiş ve depresyona girmiş. Aylardır evden kapı dışarı çıkmadığı gibi kimseyle görüşmüyor ve kimsenin telefonunu da açmıyormuş. Menajerinin telefonlarına bile cevap vermeyen Önal, işi gücü de unutmuş. Hayat dolu bir kadın olan Ayşe Hatun Önal, umarım bir an önce bu acıyı atlatır ve normal hayata döner.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayşe Hatun Önal ortadan kayboldu! Kimse ulaşamıyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!