Barcelona’nın başı dertte: Ligden men edilme tehlikesi bulunuyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İspanya futbolunun yürütme organı La Liga’ya bağlı 42 kulübün 40’ı, Hakem Teknik Kurulu’nun eski başkan yardımcısı Jose Maria Enriquez Negreira’nın sahip olduğu şirkete ödeme yaptığı ortaya çıkan Barcelona’ya tepki gösterdi.

İspanya’da 1. ve 2. lig kulüplerini bünyesinde bulunduran La Liga kurumu, Hakem Teknik Kurulu’nun eski başkan yardımcısı Jose Maria Enriquez Negreira’nın sahip olduğu şirkete ödeme yaptığı ortaya çıkan Barcelona Kulübü’ne tepki gösterdi.

La Liga’ya bağlı 42 kulüpten 40’ının (Real Madrid ve Barcelona hariç) imzasıyla yayımlanan yazılı açıklamada, hakemlerle ilgili bilgi almak amacıyla Barcelona Kulübü’nün ödeme yaptığı iddialarının “son derece ciddi olduğu” vurgulandı.

REAL MADRID İMZALAMADI

Hakemlerle ilgili herhangi bir şekilde dışarıdan ödeme yapılmasına karşı çıktıklarını, Barcelona’nın karıştığı olayları reddettiklerini ve iddialar karşısında büyük endişe duyduklarını belirten La Liga kulüpleri, kamuoyunda “Negreira davası” olarak adlandırılan hakem skandalıyla ilgili usulsüzlükleri açığa çıkarmak için aktif olarak çalışma sözü verdi.

heka reklam heka

Söz konusu bildiriye, Barcelona dışında Real Madrid Kulübü’nün de imza atmaması dikkati çekti.

Barcelona’nın başı dertte: Ligden men edilme tehlikesi bulunuyor
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!