Bu optik illüzyon testi sosyal medyada gündem oldu: Siz ne görüyorsunuz?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyada yayılan ve binlerce kişiye ulaşan bu optik yanılsama, bağımsız mı yoksa sezgisel biri mi olduğunuzu ortaya çıkarabilir.

Son dönemde sosyal medyada paylaşım rekorları kıran optik illüzyon testleri, bir görenin bir daha bakmasına sebep oluyor.

Optik illüzyonlar sizin hakkınızda çok şey belirleyebilir. Bazıları kişilik özelliklerinizi de ortaya çıkarabilirken, diğerleri sizin nasıl bir insan olduğunuzu gösterebilir.

İçerik üreticisi Mia Yilin tarafından TikTok’ta paylaşılan bu görsel ise, özgürlüğü arzulayıp arzulamadığınızı veya altıncı hissiniz olup olmadığını söyleyebilir.

57.000’den fazla görüntülenen bu görselde, hem bir adam hem de bir penguen var, hangisini önce gördüğünüze bağlı olarak, kişiliğinizin ardındaki gerçeği ortaya çıkarabilir.

Saçları bir penguenin ana hatları olan bir adamın yüzünü tasvir eden görselde, Mia’ya göre, “Pengueni ilk kez gördüyseniz, özgürlük için yanıp tutuşan bağımsız bir ruhsunuz” demektir.

Kendi ilgi alanlarınızın ve hedeflerinizin peşinden gidecek alana sahip olduğunuzda başarılı olursunuz. Sık sık “uzak veya mesafeli” olarak nitelendirilebilirsiniz ancak bu yalnızca kişisel zamanınıza odaklandığınız için olur.

Eğer ilk bakışta adamı gördüyseniz “altıncı his” sahibi olabilirsiniz. Sezgileriniz sıra dışı ve diğer insanların duygularını ve niyetlerini kolayca hissedebiliyorsunuz.

Ancak bu da kendiniz hakkında şüphe duymanıza neden olabilir. Sık sık kendinizden şüphe duyuyor ve başkalarından onay arıyorsunuz, bu da kendi içgüdülerinizi ikinci kez tahmin etmenize neden oluyor.

 

Bu optik illüzyon testi sosyal medyada gündem oldu: Siz ne görüyorsunuz?
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!