Cansu Dere ve Cem Yılmaz barıştı mı?

Cansu Dere ile ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın aşkı dillere destandı. Cansu Dere'nin, uzun bir zaman sonra Cem Yılmaz'ın kız kardeşi Özge Yılmaz Çevik ile sosyal medya üzerinden takipleşmesi ''ilişki yeniden mi başlıyor'' iddialarını ortaya çıkardı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın 2012 yılının Mart ayında 2 aylık hamileyken evlendiği Ahu Yağtu’dan, 31 Aralık 2013’te tek celsede boşanması sonrasında şok iddialar ortaya atılmıştı.

BOŞANMA SEBEBİ CANSU DERE!
Son kaynaklar doğrultusunda Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu çiftinin boşanmasının en büyük nedenlerinden biri olarak Cansu Dere gösterilmişti.

7 YILLIK AŞKINI UNUTAMADI!
İddialar ışığında Cem Yılmaz, bir dargın bir barışık da olsa 7 yıl süresince aşk yaşadığı Cansu Dere’yi bir türlü unutamamıştı. Sadakatsiz dizisinde oynadığı Asya karakteriyle her hafta biraz daha ön planda kalmayı başaran Cansu Dere ile ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın aşkı dillere destandı.

AŞK TEKRARDAN MI ALEVLENİYOR?
Cansu Dere’nin, uzun bir zaman sonra Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Yılmaz Çevik ile sosyal medya üzerinden takipleşmesi ”ilişki yeniden mi başlıyor” iddialarını ortaya çıkardı.

 

Kaynak: Magazinburada

Cansu Dere ve Cem Yılmaz barıştı mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!