Demet Özdemir: “Küçük bir kasabada büyüdüm!”

Son dönemde tercih ettiği kıyafetlere verdiği parayla gündeme gelen Demet Özdemir, YouTube üzerinden yayınlanan bir programa konuk oldu. Demet Özdemir, özel hayatıyla alakalı samimi itiraflarda bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demet Özdemir, son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile seyircisinin karşısına çıktı. Sergilediği oyunculuk performans ile dikkatleri üzerine çeken Özdemir, 4 aydır herhangi bir projede yer almadı. 9 yıldır aralıksız çalışan ve dinlenmek istediğini söyleyen oyuncu, İbrahim Selim ile Bu Gece programına katıldı.

Demet Özdemir ‘bakın eski mesleği neymiş’ haberlerine nasıl üzüldüğünü ve geçirdiği süreci anlattı. Youtube üzerinden yayınlanan programa katılan ve samimi açıklamalar yapan Özdemir, dans ettiği dönem hakkında çıkan haberlere isyan etti. O haberlerin kendisini üzdüğünü söyleyen Özdemir, Hazal Kaya ve Selin Şekerci’den destek gördüğünü söyledi.
Demet Özdemir, İbrahim Selim’in “Sen küçük bir kasabada doğup, büyümüşsün” sorusuna “Evet öyle, az nüfuslu bir yerdi ama gerçekten müthiş bir komşuluk kültürü vardı. Ben mahalle kültürü ile büyüdüğüm için ağaca tırmanmak, arkadaşlarla dışarıda oynamak, 21.30’da eve dönmek gibi şeyler vardı hayatımda. Çünkü 11-12 yaşına kadar oradaydım ve muazzam bir biçimde güvene, dostluğa dayalı bir yer olduğu için çok özgür büyüyebildim.” yanıtını verdi.

İbrahim Selim’e aile hayatını samimiyetle anlatan başarılı oyuncu ‘’Babam inanılmaz katı kuralları olan biriydi ama ailede kimse kimseye ‘şunu olacaksın’ diye baskı kurmazdı’’ yanıtıyla çocukluk zamanlarını ve aile hayatını samimi bir dille ifade etti. Hayata dair açıklamalarına devam eden Demet Özdemir ‘’Arkadaşlarıma nasihat vermek konusunda çok gerçekçi ve dürüstüm. Bazen insanları kırabiliyorum ama uzun vadede insanlar üzerinde olumlu sonuçlar yaratabiliyor. Bu yüzden hislerime çok güveniyorum. ve genelde de doğru çıkar.’’

Demet Özdemir: “Küçük bir kasabada büyüdüm!”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!