Eski uşağı açıkladı: Meghan Markle’ın sonraki adımı siyaset mi?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhum Galler Prensesi Diana’nın eski uşağı Paul Burrell, gelin Meghan Markle’ın gelecekte Kaliforniya valiliği için aday olma potansiyeline sahip olduğunu iddia etti.
2020 yılında eşi Prens Harry ile birlikte İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılan Sussex Düşesi Meghan Markle ABD’ye yerleşerek farklı bir hayat tarzına yelken açmıştı.

Markle hakkında konuşan 65 yaşındaki kraliyet çalışanı Paul Burrell, çevrimiçi oyun platformu Slingo’ya, başkalarının eski aktrisi “hırslı” olduğu için “küçümsememesi” gerektiğini açıkladı.

Burrell düşüncelerini, “Ya California valisi olursa ve Hollywood’un efendisi olursa? Arka bahçesi Hollywood” şeklinde belirtti.

ABD’nin Los Angeles şehrinde büyüyen eski aktris Markle, şu anda kocası Prens Harry ve iki çocukları Archie ve Lilibet ile birlikte Kaliforniya, Montecito’da yaşıyor.

heka reklam heka

ÖRNEKLERİ MEVCUT

Burrell daha sonra aktörden politikacıya dönüşen Arnold Schwarzenegger ve Ronald Reagan’ın siyasette nasıl başarılı olduklarını anlattı.

75 yaşındaki Schwarzenegger, 2003’ten 2011’e kadar Kaliforniya’nın 38. valisi olarak görev yaptı ve Reagan, 40. ABD başkanı olmadan önce 1930’larda birden fazla filmde rol aldı.

Eski kraliyet personeli, “Meghan ve Harry bunu neden yapamadı? Güçlü bir çift olabilirler. O kadar da zor değil çünkü devam etmeleri gerekiyor, kendilerini yeniden keşfetmeleri gerekiyor çünkü eğer yapmazlarsa, o marka yok olacak, Sussex markası yok olacak” şeklinde sözlerine devam etti.

Burrell’in açıklamaları, Harry ve Markle’ın 20 milyon dolarlık Spotify sözleşmesinin karşılıklı olarak iptal edilmesinden haftalar sonra geldi. Bununla beraber, çiftin Netflix ile imzaladıkları yaklaşık 100 milyon dolarlık anlaşma ise devam ediyor.

Eski uşağı açıkladı: Meghan Markle’ın sonraki adımı siyaset mi?
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!