Fadik Sevin Atasoy yönetmen oldu

Oyuncu Fadik Sevin Atasoy, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) ve İKSV ortaklığında 41'inci İstanbul Film Festivali kapsamında City's Nişantaşı CineWAM sinemalarında yapılan gösterimleri izledi. Atasoy, gösterim öncesi muhabirlerin sorularını cevapladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Snob Magazin’in haberine göre; Yurtdışı festivalleri için kendisinin yönettiği kısa film olduğunu söyleyen oyuncu Fadik Sevin Atasoy, “Benim yönettiğim bir kısa film var onu yurt dışında birçok festivale gönderdik, inşallah iyi haberler alacağız. O platformda bile yarışmak bizi gururlandırır ama bir de ödül olsa şahne olur.” dedi.

OYUNCULUK HER YERDE ZOR MESLEK

11 yıldır Amerika’da yaşayan ve oyunculuk yapan Atasoy “Yurt dışında oyunculuk yapmak zor mu?” sorusuna “Oyunculuk mesleği her yerde zor. Sadece yetenekle ilgili bir şey değil bir de sektörel tarafı var. Her ülkenin kendine göre bir zorluğu var. Hiç zorlanmadım aslında Amerika’da. Benim için şahane geçti 11 yıl. Çok güzel deneyim oldu ve bana çok şey kattı. Bütün biriktirdiklerimi yönetmen olarak, yazar olarak dışa vurma dönemindeyim.” diye cevap verdi.

Snobmagazin

Fadik Sevin Atasoy yönetmen oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!