Feyza Aktan canlı yayında Özcan Deniz’le yaşadığı olayı anlattı: “Planlanan bir günün sonucuydu”

Olaylı bir şekilde boşanan Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki tartışmalar devam ediyor. En son Aktan'ın Deniz'e şiddet uyguladığı kamuoyuna yansımıştı. Eski eşine saldırmakla suçlanan Feyza Aktan, katıldığı televizyon programına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özcan Deniz ile Feyza Aktan 2018 yılında nikah masasına oturmuş, 2019 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı. Son olarak Aktan’ın Deniz’e şiddet uyguladığı ve üzerindeki kıyafeti parçaladığı anın güvenlik kamerası kayıtları kamuoyuna yansımıştı.

Eski eşine saldırmakla suçlanan Feyza Aktan Tv8’de yayınlanan ‘2.Sayfa’ programına telefonla bağlanarak o kayda ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Bu olayın 2 gün öncesi var. Planlanmış bir olay” diyen Aktan, şunları kaydetti:

Biliyorsunuz benim altımdan arabayı aldılar. Kuzey’i okula Özcan’ın şoförü getirip götürüyordu. Bir gün öncesi şoför bana mesaj attı. ‘Ben hastayım yarın Kuzey’i alamayacağım’ şeklinde. ‘Tamam, Özcan ile hallederiz’ dedim. ‘Özcan Bey de alamayacak’ dedi. Sabah aradım açmadı, mesaj attım dönmedi. Ben çocuğu okula taksi ile götürdüm. Gün içinde sürekli olarak yarını organize etmeye çalıştım. Babayla kontak kuramadığım için, ben yine şoför ile görüştüm. Şoför bana ‘Ben bir süre onu okula götüremeyeceğim. Bana böyle talimat geldi. Lütfen Özcan Bey ile irtibat kurun’ dedi. Özcan’a ‘Lütfen kişisel hırslarını bu konudan uzak tutalım. Biliyorsun ki taksi bulmak çok zor. Takside bebek koltuğu olmadığı için ben bunu uzun vadede kullanamam’ şeklinde mesajlar attım” dedi.

‘ELLERİNDE BİR GÖRÜNTÜ OLMAK ZORUNDAYDI’

Olay sabahı saat 09.00’da okul başlıyor. 10.00’da da Özcan’ın görüş saati başladı. Gelen olmadı. Bu izlediğiniz görüntü sabahın 10.00’unda. Kapıyı açtım. Ses tonu yüksek, bağırmaya başladı. ‘Oğlumun önlüklerini neden giydirmedin, neden çocuğun üstünde formaları yok’ dedi. Ben de gülerek ‘Saatin farkında mısın, hemen giydirip veriyorum’ dedim. Aynı şekilde bağırmaya devam etti. O gün o kadar gözü dönmüş bir şekilde geldi ki, çünkü velayet davamız yaklaştı ve ellerinde bir görüntü olmak zorundaydı. Ben bunu yaparken çocuğun kapıya çıktığını fark ettiğim anda, kapıya yöneldim ve Kuzey’i içeri yolladım.

Şov devam etti. ‘Vurma’ diye bir yüklendi. Sonra yengeyi aradım. ‘Kuzey’i Özcan’a verir misin?’ dedim. Özcan çıktı dedi. Özcan’a mesaj attım ‘Çocuğu gel al, başıma yeni bir oyun sarma’ dedim. Cevap yok. 1-2 saat sonra polis beni aradı. ‘Özcan Bey’e ve çocuğunuza şiddet uyguladığınız için hakkınızda şikayet var’ dediler. Polis arabası ile hastaneye gittik. Çocuk muayene edildi. Dönüş yolunda kucağımda uyudu. Özcan’a ‘Çocuğu sana bırakacağım’ dedim. İnatla beni kendi evime yönlendirdi. ‘Siz eve geçin, ben alacağım’ dedi. Tekrar bir şeyin peşinde olduğunu anladım.

‘BUGÜNDE DE OLSA O TOKATI ATARIM’

Avukatım ‘Karakola dönelim, çocuğu orada alsın’ dedi. 1 saat bekledim gelen giden yok. Yukarı çıktım ifade vermeye… Kuzey’i bahçede teyzesinin yanında bıraktım. Yanlarında Özcan’ın abisi de vardı. O sırada içeri polisler girdi. Beni tutuklamaya geldiler sandım. ‘Çocuğu babasına vermemişsiniz, acilen çocuğu babaya teslim etmeniz gerekiyor’ dediler. Gönderdiğim mesajları gösterdim. Çocuğu babasına vermeye çalışan benim çünkü… Akşam 20.30’a kadar karakoldaydım. Bunlar 15 Eylül’e ait görüntüler ama velayet duruşmasının yapıldığı saatte servis edildi. Bu kameralar Özcan’ın evimin önüne yerleştirdiği kameranın görüntüleri. 7×24 bizi izliyor. Ben bunların başıma geleceğini biliyordum. O kameraların orada olduğunu bile bile ben bu olayı yaşadım. Hırsımla, öfkemle o tokadı attım. Bugün de olsa o tokatı atarım. Annesi olarak, Kuzey’i korumak adına o tokat hep yapacağım bir şey. Bir daha Kuzey’in psikolojisini etkileyecek bir tavırla karşılaşırsam aynı şeyi yaparım.

‘HİÇBİR ŞEY DIŞARIDAN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL’

Feyza Aktan görüntülerin kesildiğini de ifade ederek “Olayın 2 dakika önceki kısmı var. Kesilen kısım. Onlar yayınlansa bugün bunları anlatmak zorunda kalmazdım. Videonun tamamı yayınlansaydı Özcan Deniz’in yaptıkları da görülürdü. Planlanan, hazırlanan bir günün sonucuydu. Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil” dedi.

Feyza Aktan canlı yayında Özcan Deniz’le yaşadığı olayı anlattı: “Planlanan bir günün sonucuydu”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!