Gül Sunal’dan Kemal Sunal hakkındaki iddialara cevap

Türk sinemasının efsane oyuncularından biri olan Kemal Sunal, 3 Temmuz 2000 yılında hayatını kaybetmişti. 22 yıl önce kaybettiği hayat arkadaşını takipçilerine anlatmaya devam eden Gül Sunal son videosunda; zaman zaman ortaya atılan "Kemal Sunal cimridir" iddialarına yanıt verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk sinemasının efsane oyuncularından biri olan Kemal Sunal, 3 Temmuz 2000 yılında hayata gözlerini yumsa da filmleri hala milyonlarca insan tarafından izleniyor. Oyunculuğunun yanında karakteriyle de öne çıkan usta isim, hafızalarda tazeliğini koruyor. Hayatı ve yaptıkları hala merak konusu olan usta sanatçının cimri olduğuna dair iddialar yıllardır konuşuluyor.

Gül Sunal da 22 yıl önce aramızdan ayrılan eşi Kemal Sunal’la ilgili “Kemal Sunal cimridir”, “Kemal’in cebinde akrep var” tarzı iddialara açıklık getirdi. ‘Cimrilik’ tanımının kişiden kişiye değişebileceğini Sunal, kendi YouTube kanalı üzerinden çektiği videoda; “Kemal’in yaptıklarını anlatayım. Siz karar verin cimri mi değil mi?” dedi.

‘BİZ ALIŞVERİŞE GİDERKEN BOŞ ÇEK İMZALARDI’

Alışveriş için Kemal Sunal’ın kendisi ve çocukları için boş çek imzaladığını söyledi. Sunal, beğendiklerini aldıklarını ve ödemeyi o çeki doldurarak yaptıklarını anlattı. “Kendim çek kullanmayı sevmiyordum. Kaybediyordum ya da unutuyordum” diyen Gül Sunal, “Yıllarca Kemal’in yazdığı çekleri kullandık. Hatta çok ünlü bir mağazanın müdürü buna çok şaşırmıştı, ‘Boş senet gibi imzalı çek, kaybetseniz ne olacak” diye sormuştu” ifadelerini kullandı.

Eşinin bundan çok keyif aldığını da söyleyen Gül Sunal, “Alışveriş dönüşü Kemal bize “Hadi ne aldınız? Bir giyin de gösterin” derdi. Aldıklarımızı giyip ona defile yapardık. Sonra da hep birlikte oturup muhabbet eder, meyve yerdik” dedi.

‘BİR DAHA BANA CİMRİ DİYECEK MİSİN?’

En çok ailece birlikte vakit geçirdikleri zamanları özlediğini ifade eden Gül Sunal, usta oyuncunun bir yönetmenle arasında geçen ‘cimrilik’ olayını da şu sözlerle anlattı:

“Kemal’in arkadaşlarıyla gittiği bir mekan vardı. İş adamları, oyuncular, bankacılar oraya gidiyordu. Kemal ve arkadaşları da piyasa dedikodusu için buluşuyordu. Çok ünlü bir yönetmen eskilerden, o yüzden adını vermeyeceğim. Girmiş bir gün kapıdan içeri ve “Bu Kemal de insana hiçbir şey ısmarlamaz” demiş. Kemal de hiçbir şey söylemeden masaya oturup garsonu çağırmış. Garsona; “Beyefendi ne içiyorsa aynısından götürün. Ancak elindeki bitmeden yenisini götürün” demiş.”

Gece sonu ünlü yönetmenin gelen her bardağı içip ayakta duramayacak hale geldiğini belirten Gül Sunal, bunun üzerine yönetmenin yanına giden Kemal Sunal’ın, “Bir daha bana cimri diyecek misin?” sorusuna; “Katiyen” cevabını aldığını söyledi.

CNNTürk

Gül Sunal’dan Kemal Sunal hakkındaki iddialara cevap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!