Hadise, Depremzedeler İçin 30’dan Fazla Flaman Sanatçısıyla People Help the People Şarkısını Söyledi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hadise’nin sesiyle katkıda bulunduğu 12-12 için Artists’in People Help the People adlı yardım şarkısı 3 Mart Cumna sabahı 12 Flaman radyo istasyonunda yayınlamaya başladı. Şarkıyı, Hadise otuzdan fazla şarkıcı ve müzisyen ile birlikte kaydetti.

Hadise ile birlikte 30’dan fazla Flaman sanatçı People Help the People şarkısını depremzedeler için söyledi.

6 Mart Pazartesi günü Flaman basın kuruluşları, Suriye-Türkiye 12-12 yardım kampanyası için büyük bir radyo girişimi düzenliyor.

Hadise gönüllü olarak yer aldığı yardım kampanyası için duygularını şöyle dile getirdi: “Belçika’da doğdum ama köklerim Türk ve yıllardır orada yaşıyorum. Bu yüzden iki kültür arasında bir köprü görevi görüyormuşum gibi hissediyorum. Katılmamı istediklerinde hemen ‘Ne zaman yapıyoruz, ne zaman uçabilirim’ dedim. Bunun olmasına çok sevindim ve tüm çalışma arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim kalp.”

heka reklam heka

Hadise’nin yanı sıra; Astrid Stockman, Axelle Red, Bart Peeters, Berre, CAMILLE, Clouseau (Koen ve Kris Wauters), Dana Winner, Francisco Schuster, Geike Arnaert, Grace, Gustaph, ILA (İlayda Çiçek), Isabelle A, Johannes Genard, Lady Linn, Laura Tesoro, Maksim, Margriet Hermans ve Celien, Metejoor, Natalia, Niels Destadsbader, Novastar (Joost Zweegers), Olivia Trappeniers, Paul Michiels, Peter Van Laet, Pommelien Thijs, Selah Sue ve Starlings (Tom Dice ve Kato) şarkıda sesleriyle yer aldı. Jeroen Swinnen’ın yapımcılığı üstlendiği şarkının kaydında: Basta Flip Kowlier, davulda Isolde Lasoen, klavyede Jef Neve, çelloda Jeff Assy, akustik gitarda Joost Zweegers ve gitarda Milo Meskens. Nina Babet şarkı koçu olarak yer aldı.

 

 

 

Hadise, Depremzedeler İçin 30’dan Fazla Flaman Sanatçısıyla People Help the People Şarkısını Söyledi
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!