Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel boşanıyor mu? Güzel oyuncu açıkladı: “İlişkimiz bir sınav verdi”

2014 yılında nikah masasına oturan yönetmen Hamdi Alkan ve oyuncu Selen Görgüzel boşanıyor mu? Görgüzel hakkında çıkan 'boşanma' haberleri ve sosyal medya üzerinden kendisine gelen bir mesaja yönelik açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Selen Görgüzel geçtiğimiz ay ‘2. Sayfa’ programına konuk olmuş, bir dönem yönetmen eşi Hamdi Alkan ile sıkıntılı günler yaşadıklarını ve boşanmanın eşiğinden döndüklerini açıklamıştı.

Görgüzel pandemi dolayısyla sürekli evde vakit geçirdikleri kavga ettiklerini söyledi “Boşanma haberleri çıktı. Evet, bir dönem ilişkimiz bir sınav verdi. Boşanmanın eşiğinden döndük. Kimse itiraz etmesin, uzun süreli ilişkilerde bu inişler çıkışlar yaşanıyor. Bizim aramızda üçüncü şahıs hiç olmadı…” dedi.

Selen Görgüzel verdiği bi röportajda ‘Eşinizden hiç şiddet gördünüz mü?’ sorusuna “Hamdi Bey ile asla öyle bir şey yaşamadım ama daha önce çok ağır bir şekilde yaşadım bunu ve zaten yazdığım kitapta okuyacaksınız ve belki beni sevmeyenler bile benim için üzülecek, halime ağlayacaklar”  yanıtını verdi.

Görgüzel boşanacaklarına dair haberler hakkında ise “Böyle bir karar aldık. Oturduk ciddi ciddi konuştuk fakat sonra yedi seneyi heba etmemek adına ve birbirimize hala sevgimizin ve saygımızın devam ettiğinin farkında olarak o sınavı atlattık.” dedi.

 

Kaynak: Magazinburada

 

Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel boşanıyor mu? Güzel oyuncu açıkladı: “İlişkimiz bir sınav verdi”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!