Hastalığı yaymak için maskesiz geziyordu… Koronavirüsten öldü!

İtalya'da aşı karşıtlığı ile meşhur olan ve koronavirüse yakalandıktan sonra maskesiz gezerek insanlara hastalığı yaymaya çalışan 61 yaşındaki adam kaldırıldığı hastanede Kovid-19'dan hayatını kaybetti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İtalya’da ünlü bir radyo programına yaptığı düzenli telefon görüşmeleri ile ülkede tanınan ve daha sonra kendine bir çok takipçi kazanan Aşı Karşıtı 61 yaşındaki Maurizio Buratti koronavirüsten hayatını kaybetti.

38 DERECE ATEŞİ VARKEN MARKETE MASKESİZ GİTTİ

Hayranları tarafından Mauro olarak bilinen 61 yaşındaki Maurizio Buratti, hastaneye kaldırılmadan birkaç gün önce ateşi 38 derece iken kasten bir markete maskesiz gitmiş ve ‘veba yayıcı’ olmakla övünmüştü.

ANAYASAYI SAVUNDUĞUNU İDDİA EDİYORDU

Buratti, halk sağlığı tavsiyelerini ısrarla görmezden gelerek ‘anayasayı savunduğunu’ iddia ediyordu. Hastalandığında  sürüntü testlerinin  virüse neden olduğuna inandığı için test yaptırmayı reddetti.

22 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALDI

İtalya’da tamirci olarak çalışan Buratti, televizyonlarda hastalığıyla övündükten sonra, programın sunucuları ve hayranları onu hastaneye gitmeye çağırdı. Başta çağrıları kabul etmeyen adam durumu ağırlaşınca hastaneye gitmek zorunda kaldı. Koronavirüsten ölmeden önce 22 gün yoğun bakımda kaldı.

Çin’den şaşırtan görüntü! Kurallara uymayanları utanç yürüyüşüne çıkardılarHaberi görüntüle
Komplo teorisyeni, hastalığından önce, Kovid karşıtı protestoların müdavimiydi ve tüm İtalyan işçileri aşı olmaya veya Kovid antikorlarının kanıtlarını göstermeye zorlayan Green Pass’a her fırsatta karşı çıkıyordu.

Hürriyet

Hastalığı yaymak için maskesiz geziyordu… Koronavirüsten öldü!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!