Her 10 kişiden 7’si olumsuz: Meghan Markle kan kaybediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni bir ankete göre, Sussex Düşesi Meghan Markle, her 10 Britanyalıdan yedisinin onun hakkında olumsuz bir görüşe sahip olmasıyla artık her zamankinden daha az popüler.
 

2020 yılında eşi Prens Harry ile İngiltere Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılan ve ABD’ye yerleşen Meghan Markle, Spotify ve Netflix platformlarıyla imzaladığı milyon dolarlık anlaşmalarla gündemdeydi.

Ancak geçtiğimiz günlerde, Spotify ile olan anlaşması karşılıklı olarak sonlanan Markle’ın, YouGov tarafından yaptırılan anketinden de olumsuz sonuçlar geldi.

Halkın nezdinde Markle’ın oyu, 2017’den bu yana en düşük seviye olan -47’ye düştü. Benzer şekilde, eşi Prens Harry’nin popülaritesi de -34 olan nisan ayına göre iki puanlık düşüşle -36’ya geriledi. Ancak -44’te durduğu ocak ayından bu yana da yükselmiş görünüyor.

heka reklam heka

Markle için, katılımcıların yüzde 68’i onun hakkında olumsuz bir görüşe ve yüzde 21’i olumlu bir görüşe sahip olduğunu söylerken, yüzde 11 “bilmiyorum” yanıtını verdi.

DİĞER KRALİYET ÜYELERİ SEVİLİYOR

Kraliçe II. Elizabeth’in tek kızı Prenses Anne, +60’lık oyuyla Kraliyet Ailesi’nin en popüleri çıktı. 2.014 kişiyle yapılan ankete göre, Kral 3. Charles, eşi Konsort Kraliçe Camilla, oğlu Galler Prensi William ve eşi Kate Middleton’ın da popülerlikleri yüksek.

Anketin sonuçları, Markle’ın podcast’inin Spotify’dan kaldırılmasından sadece bir hafta sonra geldi.

İlk çıktığında Spotify sıralamasında bir numara olan 13 bölümlük podcast “Arketipler”in ikinci serisine başlamama kararı, bazıları tarafından başarısızlığın kabulü olarak görüldü.

Spotify ve Sussex çiftinin prodüksiyon şirketi Archewell Audio, “karşılıklı olarak yolları ayırma konusunda anlaştıklarını ve birlikte yaptıkları diziden gurur duyduklarını” belirten ortak bir bildiri yayınladı.

Her 10 kişiden 7’si olumsuz: Meghan Markle kan kaybediyor
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!