İki vajinası olan kadın deneyimlerini anlattı!

Çift vajinaya sahip Avustralya'nın Gold Coast kentinden Evelyn Miller, uterus didelphys hastası, yani birbirinden tamamen bağımsız iki vajinaya sahip. Miller, hastalığını öğrenme sürecini ve deneyimlerini anlattı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Evelyn, birbirinden tamamen ayrı iki vajina, iki rahim ağzı (serviks), iki rahim (uterus) ve her sette bir yumurtalığa sahip. Bu da cinsel ilişki sırasında iki vajinasını da kullanabileceği ve her ikisinden de hamile kalabileceği anlamına geliyor.

Evelyn, kendisindeki farklılığın tam olarak ne olduğunu bilmediği zamanlardan önce dahi tuhaf bir şeylerin varlığını hissettiğini açıkladı. Yaşadığı ilk regl dönemlerinde tamponlar işe yaramadığında annesine, bu durumu bildirdiğini anlattı.

Evelyn, ilk cinsel deneyimlerini şu sözlerle anlatıyor…

“Seks bana gerçekten çok garip geldi. Her cinsel ilişkimde, vajinalarımın dışa doğru açıldığını görüyordum ve bu bana çok tuhaf hissettiriyordu. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyordum, fakat tam teşhis 20 yaşımda oldu…”

İki ayrı üreme sistemine sahip olduğunun hamilelik sürecinde fark edildiğini ifade eden Evelyn, sözlerine şöyle devam ediyor:

“Bunu öğrenmem oldukça travmatik bir şekilde oldu. Doktorlar, çocuklarının sezaryenle doğması gerektiğine karar verdi. Her bir rahmin, olması gerekenin yarısı büyüklüğündeymiş, fakat bebeklerimiz son derece sağlıklı…”

Evelyn, iki vajinaya sahip olmanın en büyük dezavantajının ne olduğu sorusunu ise şu şekilde cevaplıyor:

“Her ay iki kat fazla tampon kullanıyorum ve bu gerçekten hiç hoş değil…”

İki vajinası olan kadın deneyimlerini anlattı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!