İngiliz kadın, göğüs estetiği yaptırdı, kör oldu!

Göğüslerini büyütmek için implant taktıran genç kadın, ameliyattan birkaç yıl sonra aniden görme kaybı yaşadığını söyledi. Kabus dolu günlerinin anlatan genç kadın, "Egzama nöbetleri geçiriyordum. Sürekli kurulayan bir cildim ve gözlerim vardı" dedi. İşte detaylar...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere yaşayan Danielle Sheehan, 2010 yılında 19 yaşındayken 6 bin dolar vererek yaptırdığı estetik ameliyatın fiziksel olarak görüntüsünden memnun olsa da kabus dolu günlerden habersizdi.

Mynet’te yer alan habere göre, 32 yaşına girdikten sonra sağlık sorunlarının artmaya başladığını ifade eden genç kadın, şikayetlerinin başlarda implantlarıyla alakalı olabileceğini düşünmediğini söyledi. Ancak oğlunun doğumuyla birlikte sağlık sorunları artmaya başladı.

GÖRME KAYBI YAŞADI

Oğlunun doğumundan sonra geçici bir süre görme kaybı yaşadığı için acil servise gittiğini söyleyen Danielle Sheehan, “Doğum yaptıktan sonra cilt sorumlarım arttı. Göremediğim için acil servise gitmek zorunda kaldım. Yavaş yavaş ölüyormuş gibi hissettim ve kendimi hiç iyi hissetmedim” dedi.

heka reklam heka

Sağlık sorunlarına göğüs implantlarının neden olduğunu düşündükten sonra yeniden bıçak altına yatabilmek için ameliyat masraflarını arabasını satarak karşılayan genç kadın, “İmplantlar çıktığı an kendimi çok daha iyi hissettim. Şimdi insanlara bu konuda farkındalık yaratmaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

İngiliz kadın, göğüs estetiği yaptırdı, kör oldu!
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!