İngiltere bu modeli konuşuyor: OnlyFans hesabı için billboard kiraladı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yetişkinlere yönelik içeriklerin üretilip paylaşıldığı OnlyFans isimli sosyal medya platformundan para kazanan bir mankenin bazı caddelerdeki billboardlara ilan vermesi büyük tepki çekti.

 

İngiltere’de yaşayan manken ve sosyal medya fenomeni Eliza Rose Watson’un para kazanmak için yetişkin içerikli fotoğraf ve videolar paylaştığı OnlyFans isimli platformun reklamını yapması bölgede yaşayanların tepkisini çekti.

Harrow, Edgware ve Norwood’daki kaldırımlarda bulunan billboardlara kendi OnlyFans ve Instagram hesabını paylaşan Watson’un reklamına Harrow’da yaşayanlar tepki gösterdi. Harrow’daki bir tabeladaki OnlyFans yazısının üzeri çizilirken, yanına da “Pornoyu sokaklardan uzak tutun” dedi.

Watson ise kendisine yöneltilen tepkilere yanıt verdi. Bu tabelaların OnlyFans hesabına doğrudan erişim sağlamadığını söyleyen Watson, “Çocuklar bunu görünce bunun sadece yetişkinler için olduğunu bilir. 34 yaşındaki bir kadının fotoğrafı var ve OnlyFans logosu var. Buna bakarak siteye giremezler. Telefonundan girmeye çalışsa bile telefonu ebeveyn kontrolünde olduğu için siteye girişi engellenir” dedi.

34 yaşındaki manken, eskiden uyuşturucu bağımlısı olduğunu fakat spora başladıktan sonra hayatını çekidüzene soktuğunu söyledi. Londra’da yaşayan kadın, ayda OnlyFans sayesinde 180 bin pound (yaklaşık 6 milyon TL) kazandığını söyledi.

ŞİKAYET DİLEKÇESİ YAZILDI

İngiliz medyasına konuşan bir Harrow sakini ise, “Harrow, Londra’nın kırsal bir banliyösü, burası Soho değil ya da Amsterdam’daki Kırmızı Işık Caddesi değil” yorumunu yaptı. Edgware’de yaşayan 54 yaşındaki Martin Grays ise, “Okula çok yakın olan ve çocukların aileleriyle sık sık gezdiği bir bölgede bu ilan uygunsuz” dedi.

Bölgede yaşayanlar yetkililere şikayet dilekçesi yazdıklarını da açıkladı.

 

 

İngiltere bu modeli konuşuyor: OnlyFans hesabı için billboard kiraladı!
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!