İngiltere’de milyoner çifti öldüren katil zanlısı tutuklandı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’de kızları tarafından evde ölü bulunan milyoner çift’in katil zanlısı olarak bir adam tutuklandı…

Essex’teki evlerinde ölü bulunan 61 yaşındaki Stephen Baxter ve 64 yaşındaki Carol Baxter’ın cinayetiyle ilgili bir adam tutuklandı. Essex Polisi, 33 yaşındaki Luke D’Wit’in iki cinayet suçlamasıyla karşı karşıya olduğunu açıkladı.

Essex Polisi’nin verdiği bilgiye göre, 33 yaşındaki Luke D’Wit, 61 yaşındaki Stephen Baxter ve 64 yaşındaki Carol Baxter’ın 9 Nisan’da saat 13.30 sıralarında Colchester’a yakın Mersea Adası’ndaki Victory Road’daki evlerinde ölü bulunmalarının ardından iki cinayet suçlamasıyla tutuklandı.

Olay sonrası çiftin beklenmedik ölümü nedeniyle polis soruşturma başlattı. Colchester’ın West Mersea bölgesindeki Churchfields’ta yaşayan D’Wit, iki cinayet suçlaması, uyuşturucu madde bulundurmak ve bir hırsızlık suçlamasıyla göaltına alındı.

Yapılan otopsi incelemesi, 64 yaşındaki Carol Baxter’ın ölüm nedenini terminal bronkopnömoni ile birlikte fentanil ve prometazin toksisitesi olarak belirledi. 61 yaşındaki kocası Stephen Baxter’ın ölüm nedeni ise kardiyomegali ve alkolik karaciğer hastalığı ile fentanil zehirlenmesi olarak açıklandı.

Fentanil, morfine benzeri, ancak 100 kat daha güçlü olan güçlü bir sentetik opioid olarak biliniyor. Fentanil reçete ile satılan bir ilaç olmasına rağmen illegal yollarla üretilip genellikle eroin yerine kullanılan bir uyuşturucu olarak da biliniyor.

İş insanı karı koca hem kendi şirketlerini yönetiyor hen de emlak işi yapıyordu ve oldukça varlıklı bir aile olarak tanınıyordu.

Polisin soruşturmasında zanlının bu uyuşturucu maddeyi çifti oldürmek için mi kullandığı yoksa satıcı mı olduğu artaya çıkacak.

İngiltere’de milyoner çifti öldüren katil zanlısı tutuklandı
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!