1. Haberler
  2. İngiltere
  3. İngiltere’nin köklü ve prestijli konut firması The Berkeley Group Bodrum’a çıkarma yapıyor.

İngiltere’nin köklü ve prestijli konut firması The Berkeley Group Bodrum’a çıkarma yapıyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan köklü ve prestijli bir inşaat firması The Berkeley Group Bodrum’da projelerini görücüye çıkarıyor. İngiliz konut firması 11 farklı projesini Türkiye pazarında tanıtmak ve satışını yapmak için 21-22 Temmuz’da Bodrum Kalesi Limanı’na demirlemiş Primetime Yacht’ta konuklarını ağırlayacak.

 

İş insanı Pemra Hiçsönmez’in kurucusu olduğu, lüks konut sektöründe faaliyet gösteren Frame London Real Estate de Primetime Yacht’da yerini alacak. Firma; Londra ve çevresinde yatırım ve yaşam amaçlı gayrimenkul projeleriyle ilgilenenlere detaylı bilgiler sunmanın yanısıra konut kredileri konusunda müşterilerini ilgili finans kuruluşlarıyla tanıştıracak.

heka reklam heka

 

Konuyla ilgili konuşan İngiltere’de gayrimenkul piyasasındaki önemli Türk firmalarından biri olan Frame London Real Estate kurucusu Pemra Hiçsönmez, İngiltere’de konut alımının bu dönemde büyük bir fırsat olduğunu ve Türklerin de burada konut almasının doğru olduğunu dile getirdi. Hiçsönmez; Türklerin bu dönemde konutları nakit almayı tercih ettiklerini de sözlerine ekledi.

 

Türklerin İngiltere’deki konut piyasasına olan ilgisini de değerlendiren Pemra Hiçsönmez, “Türkler İngiltere’de gayrimenkule yatırım yaparak paralarını güvenli bir limana yatırmış oluyorlar. Ayrıca Sterlin bazında da ciddi getiriler sağlıyorlar. Biz de firma olarak müşterilerimin kredi ihtiyaçları için ilgili finans kuruluşları ile bağlantıları sağlıyoruz. Gerekli hukuki konularda da çözüm ortaklarımızla yanlarında oluyoruz” dedi.

 

İngiltere’nin köklü ve prestijli konut firması The Berkeley Group Bodrum’a çıkarma yapıyor.

 

Uzun yıllardır lüks konut projeleriyle inşaat sektöründe öncü bir konumda olan İngiltere’nin en büyük konut firmalarından Berkeley grubun bu Cuma ve Cumartesi Bodrum’da 11 projesini tanıtmak için 2 günlük etkinlik yapacağını kaydeden Hiçsönmez; inanılmaz bir ilginin olduğunu söyledi.

 

The Berkeley Group, merkezi Londra’da bulunan köklü ve prestijli bir inşaat firmasıdır. 1976 yılında kurulan şirket, uzun yıllardır lüks konut projeleriyle inşaat sektöründe öncü bir konumda yer almaktadır. İngiltere’nin en büyük konut geliştiricilerinden biri olarak kabul edilen The Berkeley Group, özenle tasarlanmış modern ve şık konutlarıyla tanınmaktadır. Yüksek kalitede inşa edilen bu konutlar, sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda konfor ve işlevsellik açısından da üstün özelliklere sahiptir. Şirketin başarıları, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımı sayesinde uluslararası alanda da takdir edilmektedir. The Berkeley Group, inşa ettiği projelerle Londra’nın çehresine katkıda bulunmanın yanı sıra sürdürülebilirlik ve çevre dostu uygulamalara da öncelik vererek gelecek nesillerin yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

 

İngiltere’nin köklü ve prestijli konut firması The Berkeley Group Bodrum’a çıkarma yapıyor.
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!